Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak volt már rá példa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak volt már rá példa hogy megcsaltátok a barátnőtöket pedig nagyon szerettétek őt?

Figyelt kérdés
Lehetséges az ilyen?
2012. aug. 6. 12:01
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
56%

De megtudja csalni a szerelem teljesen más mint a szexuális vágy, miértnem lehet megérteni?

Minden jobb csajjal lefeküdne egy férfi max nem meri bevallani, de attól még ugyanúgy csak a párját fogja szeretni szóval ez nem változtat.

2012. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
85%
Sztem ez nem szerelem, hanem jellem kérdése...
2012. aug. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudja megcsalni ha szereti a párját.Csak ha egy nyomorék balf@sz mint te és azthiszi szerelmes de közbe meg nem az és annyi esze van mint egy majomnak és akkor ide beírogat hogy Deee megtudja nyenyenye mau mau makamakmakmakak
2012. aug. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Jó ne itt reklámozd magad kérlek szépen, őszinte vleményekre kíváncsi a kérdező nem a te nyáladzásodra.
2012. aug. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Nem a szerelmen múlik. Attól még, hogy szereti, előfordulhat, hogy megcsalja. Ahogy fentebb írta valaki, a szex és a szerelem a férfiaknál nem jár együtt, mint a nők (többségé)nél.


Azon múlik, hogy tiszteli-e annyira a másikat, hogy nem csinál belőle teljesen hülyét azzal, hogy megcsalja.


24/N

2012. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó: ne legyél annyira oda. Az, hogy még nem volt lehetőséged megcsalni senkit, nem jelenti azt, hogy majd nem is fogsz megcsalni soha senkit.

Aztán akkor majd írogathatod a kérdést ide, hogy

"Megcsaltam a barátnőm, de most már tudom, hogy hiba volt, csak ő kell, mit tegyek?"

2012. aug. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Most jöttök itt a nemvolt barátnőm témával:D Közben meg ezzel a nyálas dumával próbáltok bevágódni az itteni csajoknál?

Nem azt mondtam hogy minden barátnőmet megcsaltam, de attól még hogy szerelmes vagyok másra is feláll a farkam, ne legyetek már nevetségesek, hogy nektek csa ka barátnőtökre van merevedésetek, ki hiszi el:DD

2012. aug. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
42%
a pasik 99%-a nem hűséges. na megbeszéltük.
2012. aug. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Te mást nem tudsz csak arról pofázni hogy nekem nem volt nőm meg nem állnak velem szóba.Mert te azt hiszed hogy mindenki akkora büdös tahó g.eci mint te.


Nem érdekel mit pampogsz itt össze.Semmi mást nem derült itt ki csak hogy te egy nyomorék szar vagy aki megcsalta a pasiját mert hogy b.uzi vagy az biztos.

2012. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy van ilyen, ugyanis ha én külsőleg vonzónak találok egy nőt, meg jól elvagyok vele, az még valójában mindig csak egy szimpla baráti szint, amit akármelyik helyes szimpi nő kihozhatna valakiből.... a szerelem amikor annyira szeretnék valakit hogy szex közben az is hatalmas örömet okozna, hogy szülni fog a csaj, akkor most senki ne mondja nekem hogy az illető egy másik nővel kefélne a nagy tömegből, akitől meg átoknak venne egy gyereket, mivel hogy semmivel nem lenne számára másabb mint akármelyik második nő...

Elsőnek meg annyit, hogy általában kettőn áll a vásár, tehát ha nem lenne sok k*rva nő, hanem mindegyiküknél minimum félévet kéne várni, nem az lenne hogy a nők felét 2 perc után lehet dugni a szórakozóhelyeken, nyilván a férfiak is másképpen állnának a dolgokhoz, akkor is ha nem lennének halálosan szerelmesek a párjukba, hiszen kinek lenne kedve hosszú ideg teperni egy akármelyik másik nőnél, arról nem is beszélve hogy a pasi is sokkal előbb bukna le a párja előtt... maradjunk annyiban hogy mint a két nem között vannak ilyenek is és olyanok is....


22/F

2012. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!