Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszbikus lányok! Nem tartjáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Nem tartjátok furcsának, hogy egy lányt szerettek?

Figyelt kérdés
Én szerelmes lettem egy lányba, de annyira furcsának tartom. Még nem volt velem ilyen, ez az első párkapcsolatom lánnyal. El fog ez múlni? Meg fogom szokni ezt a helyzetet? Veletek is így volt? Vagy csak én vagyok ilyen? Nem tart még régóta a kapcsolatunk...
2012. aug. 5. 00:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartom furcsának, nekem természetes. Mi az utcán nem fogjuk egymás kezét, vagy ilyesmi, mert itt sajnos nem lehet, de reméljük egyszer megéljük azt az időt is.

De mindenki aki kicsit jobban figyel, tudja, hogy egy párt alkotunk. Elég hamar rájönnek, nem tudom miért. Majd hozzászoksz a gondolathoz, és hamarosan neked is természetes lesz.

2012. aug. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 braner_maister válasza:
25%
Nincs is szebb a világon a leszbikus lányoknál.Na még ha tudsz szkörtingelni,akkor igazi kincs vagy.!
2012. aug. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Nem nem furcsa.Mi úgy viselkedünk mint 1 pár az utcán is!Persze nem csókolózunk de puszik azért röpködnek és igen is kézen fogva sétálunk.

Ha te furcsának tartod gondolkozz el akarod vagy nem.Kell neked egy NŐ vagy nem.23/L

2012. aug. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, számomra ez tűnik normálisnak.
2012. aug. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze, hogy akarom!!! Nagyon szeretem őt, ölelgetni puszilgatni... Csak furcsa még nekem ez az egész, nem voltam még így lánnyal. Meg amikor végigmegyünk az utcán kézenfogva, az emberek is megbámulnak és rázzák a fejüket, csúnyán néznek stb, ez elég hervasztó. De ettől függetlenül nem fogok másképp tenni, csak még furcsa ez a helyzet.
2012. aug. 10. 20:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi furcsa. Bármit is mondjanak egyes értelmi ill. érzelmi fogyatékosok, az ilyesmi teljesen természetes. Ha nem lenne az, akkor 1.) nem lenne megfigyelt jelenség mintegy 1.500 másik állatfajnál is, és 2.) már régen kigyomlálta volna az evolúció. A tények azonban tények.


Szóval nincs semmi gond, és nem is furcsa. Szeressétek egymást, legyetek boldogok, örüljetek egymásnak, és merítsetek erőt egymásból a gyűlölködők ellen. Szükségetek is lesz a kitartásra, mert sajna Mo. eléggé sötét és elmaradott még ilyen szempontból.


De nagyon sok boldogságot nektek! :)

2012. aug. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem furcsa, nekem is ez a természetes ;)
2012. szept. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

ooh...deédes:))

biszex vagyok,igaz,de szerintem ez tök normális dolog...:))

én is voltam már lányba szerelmes,sőt,elsőnek barátnőm volt,nem pasim...:DD

2012. okt. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt barátnőm, de voltam már szerelmes lányba, és nekem is olyan furcsa volt először... Nem is tudtam hogy ez most szerelem vagy mi, mert előtte ilyet nem éreztem senki iránt. De szerintem ha lesz barátnőm azt fogom normálisnak tartani hogy vele vagyok. Pasival lenne nagyon furcsa, arra egyáltalán nem vágyom. :S
2012. okt. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!