Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nagyon ritkán mondja ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nagyon ritkán mondja ki azt a bizonyos szót "szeretlek". Ez nagy baj? Mármint hogy elmarad ez a szó? Nagyon ritkán mondjuk egymásnak.

Figyelt kérdés
Több mint 1,5éve vagyunk együtt. Bár a szót nem mondja mégis a cselekedeteiből a mozdulataiból és mindenből látszik, hogy nagyon nagyon szeret:$ Egy ideje már én is leszoktam erről a "szóról", ahogy ö se mondja ki így valahogy én se, csak éreztetem:$ahogy ő..
2009. júl. 19. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Többet ér ,ha éreztetitek a másikkal,hogy szereted,mint ha naponta szászor mondja,de nem gondolja komolyan.A tett többet ér,mint a szó!
2009. júl. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Barátom nekem 4 hónap után mondta ki, de semminek nem örültem még annyira, mint annak az egy szónak. Jobb is így, mintha naponta 100 hallanám, mert azok mögött lehet, h. nincs is tartalom.
2009. júl. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
elég, ha egyszer mondja ki, de őszintén, én pl sokkal jobban örülök annak, hogy ha nem mondja, hanem érezteti. régen rossz ,ha állandóan mondogatni kéne.
2009. júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát igen örülök is neki hogy nem egy magnószallaghoz hasonlóan állandóan mondogatja...de sokszor ismerőseim között hallom hogy mingid mondják egymásnak elköszönéseknél pl telóban.."szeretlek szia" ..stb
2009. júl. 19. 12:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy az emberek többsége sosem elégedett azzal, ami neki van, hanem mindig az kell neki, amit mások csinálnak? Ne azt nézd, hogy mások mit mondogatnak egymásnak! Lehet, hogy már rég nem is gondolja komolyan, aki a telefonba mondja, hogy szeretlek, és pár hét múlva szét is fognak menni. Örülj neki, hogy a párod tettekkel érezteti veled, hogy szeret, és nem csak üres szavakkal!
2009. júl. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én azt gondolom, h inkább érezzem azt h szeret, mint halljam. volt olyan ismerősöm aki telón beszélt a feleségével és mondta neki h szereti, de közben a szeretője meg vele volt. Ennek mi értelme? Ne mondja, hanem mutassa ki, h szeret!
2009. júl. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az egyik férj mondta. Drágám, házasságkötéskor megmondtam hogy szeretlek és az még mindig érvényes.


Akkor van a gond, amikor valakinek a szeretetnyelve a kedves szavak.


Van akinek inkább az érintés, az ajándékozás, a minőségi idő. És ha nem ezen a nyelven fejeziu ki a társ a szeretetetet szerettehiányt érez.

Meg kell tanulnunk egymás szeretet nyelvét.

Üdv

2009. júl. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!