Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem tűnik úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik úgy, hogy túl hamar mondják ki egymásnak, a "szeretlek" szót a fiatalok?

Figyelt kérdés
Nálatok mennyi idő volt ezt kimondani, és mennyit jelentett számotokra?
2011. márc. 1. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én inkább azon akadok fenn, hogy előbb jönnek össze, mint hogy ezt kimondanák.
2011. márc. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hát én először az eső bahatoláskor mondtam és komolyan is gondoltam :)
2011. márc. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, mert különben a lányok hisztériáznak hogy miért nem mondja ki már végre hát már...
2011. márc. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"hát én először az eső bahatoláskor mondtam és komolyan is gondoltam :)"

Csak kár hogy a p*nának mondtad és nem a csajnak :)

2011. márc. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
én vagyok a csaj...amikor elvette a szüzességem akkor mondtam neki közben, a fülébe súgva hogy szeretem. mi ezzel a gond?
2011. márc. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

22:39

69%-on vagy :D jóószám

2011. márc. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9-10 hónapja ismertük egymást, nagyon sokat beszélgettünk, mielőtt összejöttünk, 1 hónapja jártunk, amikor kimondtam :)
2011. márc. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen, az szerintem is gáz, hogy előbb összefekszenek, és csak azután mondják! Szerintem elég durva, hogy egy-két hét után már "következő szintre akarnak lépni"

Csak szerintem kell ehhez olyan tényleg igazi, bensőséges kapcsolat?

2011. márc. 1. 23:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok már a tini korosztály (elmúltam már 30), de a párommal olyan egy-két hét sem telt el az első randi után, amikor kimondtuk, igaz ismertük egymást már régebben, de addig csak baráti viszonyban voltunk. Komolyan is gondoltuk, bár akkor még csak kialakulóban volt a szerelem.
2011. márc. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, abszolúte, pedig fiatal vagyok.

Összejön valaki valakivel: Jaj, de szeretlek így-meg úgy. Következő hétre rá szakítanak és rögtön aznap találnak valaki mást akibe szintén szerelmes.

De leges legjobban az zavar amikor nekem mondják, aztán egy hónapig: az megy h én mennyire szeretem?, következőbe: te nem is szeretsz, az utániba: szeretsz egyáltalán? két hétre rá: te nem is szeretsz! azutáni: csak játszattad velem a hülyét! nem is szerettél...

(bár ez manapság nem hónap, hanem nap, esetleg hét váltakozásával megy.

És ott vagy, hogy mit mondj?

Szeretem: De hát alig ismerjük egymást.

Nem szeretem: Jön a hiszti.

Pedig nem értik, ez nem szerelem! A szerelem nem ennyi. És nem lehet ráerőltetni senkire, max tenni érte...

17/L

2011. márc. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!