Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a sok hiszti ellen? Szeret még?

Figyelt kérdés
A pasimmal 13 hónapja vagyunk együtt és 10hónapja élünk együtt. Az első 4-5hónap tökéletes volt, sok romantika stb..! Én imádok bújni szeretem ha megölel, ha mindig elmondja, hogy szeret, ha nem hallom vagy érzem képes vagyok eltúlozni mindent és hisztizni, hogy már nem szeret. De kb 3-4 hónapja már egyszer sem mondta, hogy szeretlek. A romantika is igen csak lecsökkent. Ő azt mondja, hogy rengeteget hisztizem és már nehezen tűri, de mivel velem akar lenni inkább ösztönözni szeretne, hogy változzak! Amikor ezt megbeszéltük én is arra kértem, hogy változzon, hogy éreztesse jobban, hogy szeret és ne beszéljen velem úgy mintha a haverja lennék! Én észre vettem, hogy változott, próbál a kedvemre tenni, programokat szervez vagy csak rá bólint arra amit én szeretnék. Reggel mielőtt munkába megy legalább 20 percig csak összebújva fekszik mellettem és észre vettem, hogy talán türelmesebb is velem. Meg is dicsértem, hogy el se hiszem, mennyivel másabb mint pár hónapja, de ő erre csak annyit mondott, hogy én még mindig nem változtam...! Én próbálok nem hisztizni, de akaratos vagyok és makacs és előbb beszélek és hisztizek csak aztán gondolom át mit, hogy kellett volna csinálnom. Szerintetek, hogyan figyelhetnék jobban magamra, arra amit cselekszem, hogy ne hisztizzek, hogy ne legyek önző?! Mert mindig csak a viták után döbbenek rá, hogy megint elcsesztem..! Elismerte, hogy kevesebbet hisztizem mint régebben, de még mindig változnom kéne! És az, hogy hónapok óta nem mondta ki, hogy szeretlek tényleg csak nekem köszönhető? Én már akaratlanul is mondom neki, hogy szeretem...csak úgy jön. Ő azt mondja, nem érdemlem meg, hogy kimondja, meg mivel én mindig mondom megelőzöm őt és ő már ezért nem mondja. Pedig néha tényleg szükségem lenne rá, hogy ha már nem érezteti akkor halljam. Vagy ezt is csak eltúlzom? :(
2012. aug. 3. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

"Ő azt mondja, nem érdemlem meg, hogy kimondja, meg mivel én mindig mondom megelőzöm őt és ő már ezért nem mondja."

Ez csak egy hülye duma, ráadásul elég gyenge indok! Már nem szeret téged.

2012. aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Nem a pároddal van a probléma, hanem veled. Az szép dolog, hogy belátod, hogy önző, makacs és akaratos vagy de akkor csak egy nő vagy akkor ezeket tudja magáról a kérdés, hogy a párod elfogad-e így is. Ki akarod követelni magadnak azt a mondatot, hogy szeretlek. Valójában ez csak a te önbizalomhiányod mert megerősítést akarsz magadnak. Pedig nem kell mindig kérdezni, hogy szeret-e mert ő azt nem tudhatja mikor kimondja, azt te érzed. Könnyebb vele az életed? Boldogabb vagy vele? Könnyebb vele megoldani a problémákat? Akkor mit is vársz még? Szavakkal nyomatékosítsa mikor tettekkel szokták bizonyítani. Ha önbizalom hiányos ne vetítsd szegény párodra a problémáidat. És ez a probléma, hogy a fiú el fog távolodni mert csak akkor lehet boldog veled valaki ha magadat is elfogadod és nem támaszt keresel a párodban. Ha így folytatod ennek vége lesz és az mindig fájdalmas lesz.
2012. aug. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi is ilyenek voltunk a férjemmel a kapcsolatunk elején, mint ti :) Tök jó, hogy szeretnél változtatni. Úgy tedd, hogy amikor elindulna a hiszti, akkor fordulj sarkon és kezdj el mást csinálni (mosogatni, olvasni, pakolni), amíg le nem nyugszol, vagy csak öleld át. Amúgy sztem 1-2hiszti belefér egy kapcsolatba.

Próbáld ne követelni, csak járj a kedvébe és majd mondani fogja magától :) Van mikor én is kérem hogy: mondd, hogy szeretsz. Erre a válasza: Szeretsz :D

A lényeg, hogy érezd. Nem kell mindig mondani, a férfiak általában úgysem mondogatják mindig. Az biztos, hogy szeret, különben elhagyott volna már, a sok hiszti miatt :)

Bár azért nem kellene ilyet mondania, hogy nem érdemled meg, hogy azt mondja: Szeretlek! Megérdemled, ez biztos.

2012. aug. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Igyekszem hasznosítani a tanácsokat! Remélem sikerül javítani a hibáimon, mert nem szeretném, hogy vége legyen! :( Én is úgy érzem, hogy szeret engem a párom, hisz a helyében már kidobtam volna magam egy párszor :) Remélem megoldódik minden...
2012. aug. 3. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!