Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hiszti ellen javaslatok 3...

Hiszti ellen javaslatok 3 évesnél?

Figyelt kérdés
Kislányom 3 éves lesz februárban, 3 napja mintha kicserélték volna! Mindenért hiszti, vergődik az ágyban, akaratoskodik, stb. nagyon tanácstalan vagyok. Eddig is volt hiszti 1-2×, de most óránként! Segítsetek!

2011. dec. 30. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A humor sok mindent megold. Vagy pl. ha nem akarja felvenni a ruháját akkor jó, majd én felveszem. És elkezdek felöltözni. Ez nagyon megnevetteti őket, és rögtön ök akarják felvenni a ruhát. Nem kell annyira komolyan venni, rá kell hagyni ha hisztizik. Ill. csak akkor meghallani amit akar, ha szépen kéri.
2011. dec. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyet értek az elsővel.én is ezt csináltam,bár fiam nem verte földhöz magát,de volt idő mikor toporzékolt,és azt olyan édesen tette,hogy mindig elnevettem magam,aztán mondtam neki,hogy lassabban csapkodja a lábát mert meg fog fájdulni és nem tud majd futni,és jót nevettem,ő meglepődött és ő is elkezdett nevetni.Nagyon jol működött a figyelemelterelés,persze csak ha tudja az ember mitől fog hisztizni,de amikor rákezdett valamiért mindig mutatok valami nagyon érdekest,nézd mit csinál az a kutya,vagy hallod valaki kaparja az ajtót,vagy valamit amit tudom,hogy érdekli,ez is bevált,a legtöbbször viszont otthagytam.fél perc és csend volt.ma már megbeszélek vele mindent.ha valamit akar és nyávog érte kompromisszumot kötünk,rendben van megkapod ha te meg cserébe elpakolsz,vagy segítesz ebbe vagy abban.de tény türelem és humor kell hozzájuk.
2011. dec. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sziasztok,ezt a vicces megközelítést kipróbálom azt hiszem.Az én lányom két és fél éves,három hete kicserélték őt is,iszonyat hisztis lett,akaratos,pedig előtte egy mintababa volt.Nem vagyok egy kiborulós alkat,de totál elfáradok a nap végére mostanság,úgy érzem én is,hogy egész nap a lányom hisztijeit próbálom kezelni.A nagyobbik lányom szinte soha nem hisztizett,így nem nagyon ismertem ezt a problémát.
2011. dec. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!