Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megorultem, vagy nagyon feltekeny vagyok?

Figyelt kérdés
sziasztok, a baratnommel 3 honapja vagyunk egyutt es elkelett mennem, es nem lattam mar 3honapja. elelyen volt fure, mert nem kaptam meg azt a figyelmet es odaadast mint elotte. demegszoktam. ugy erzem eleg jol meg is bizunk egymasba. de par napja eleg rossz gondolataim vannak, mindig tesz fel kepeket, ahol mas fiuk is vannak, akar felso nelkul is. es nekem ugy tunik jol erzi magat nelkulem. minden nap tartjuk a kapcsolatot szamitogepen keresztul, esmegkapom minden nap hogy szerett, meg hogy hianyzok. de en nagyonis nem erzem jol magam nelkule, nekem meg ugy tunik hogy o igen is jol erzi magat. de lehet hogy a fenykep kedveert. nem tudom eldonteni. mar belezavarodok. neki persze nem mondom el,nehogy azt hiddje , hogy betegesen felltekeny vagyok. hogy tudnam megnyugtatni maga, es elhitetni hogy nincs semmi baj? hisz nincs is... csakhat az agyad nem tudodiranyitani, hogy mire gondoljon.... segitsetek elgyszives

2012. aug. 2. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Megőrültél. Komolyan. Most azért, mert te nem vagy ott, neki el kéne temetnie magát? Hiszen minden nap biztosít róla, hogy szeret és hiányzol neki!!! Ha szereted, akkor miért kívánod azt, hogy rosszul érezze magát?

Tudod, örülj neki, hogy egy ilyen lányt találtal, nem valami önbizalomhiányos lelkibeteget, aki fél embernek érzi magát, ha valaki nem pátyolgatja, és hisztizik, ha valami nem tetszik neki. Örülj neki, hogy egy életvidám barátnőd van, aki szeret téged, de megállja a helyét egyedül is a világban!!!

2012. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
SÖR!
2012. aug. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!