Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszek neki vagy sem? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki vagy sem? Nem egyszer volt olyan érzésem, hogy bejövök neki.

Figyelt kérdés

Regóta ismerjük egymást,családi barátok vagyunk.Már régebben is volt az az érzésem,hogy bejövök neki, de soha nem tudtam kiigazodni rajta. A multkor voltam náluk és többször észrevettem, hogy néz.Folyamatosan.Ha kérdez valamit,akkor a nevemet is mondja.Párszor a szemébe néztem,de én mindig hamarabb elkapom a tekintetem.Egy másik gond, hogy csaja van, de akit a véleményem szerint nem szeret,csak azért van vele mert a csaj iszonyú rámenős.

15/L


2012. aug. 2. 17:34
 1/3 anonim válasza:
Szerintem tetszel neki, de lehet hogy semmit nem akar tőled csak szimpatikus vagy neki, bír téged. Ha a kapcsolatáról nincs biztos információd, ne ítélkezz előre. Lehet hogy teljesen kiegyensúlyozott, boldog. A szemezés viszont egész jó jel, az már tuti hogy valami tetszik benned neki, csak a kapcsolata miatt nem mer lépni. És addig amíg van barátnője köztetek több nem lehet csak a barátság.
2012. aug. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mi honnan tudjuk ezt? újabb törölhető kérdés.
2012. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Te meg annyira unatkozol hogy olyan kérdések alá írsz ami szerinted hülyeség?

15 éves, miért ne kérdezhetne ilyet? Még ha egy 25 éves kérdezte volna azt mondom jöjjön rá magától.

2012. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!