Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszer tetszek neki, egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer tetszek neki, egyszer nem. Miért van ez?

Figyelt kérdés

nekem tetszet egy fiú. nem mertem elmondani neki sohasem. ő elmondta hogy én tetszek neki én is elmondtam...

majd táborba mentünk és ott meg szart rám magasról és egy sokkal idősebb csaj közelébe van és ha én odaszólok meg se halja. multkor kértem segítséget mert majd megszakadtam de nem...nem halja meg... mért van ez? nem értem.


2011. júl. 24. 12:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Mert még gyerekek vagytok, azért van ez.

Esetleg a másik lány jobban tetszik neki, vagy hazudott neked. Ennyi az egész. Kérdezd meg tőle, ha még foglalkozol vele.

2011. júl. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!