Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyszer tetszek neki, egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer tetszek neki, egyszer meg alig akar hozzám szólni. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van az osztályomban egy srác aki nagyon tetszik. Én is tetszek neki mert bevallotta.Meg azt is mondta, hogy járni akar velem, de egyszer tetszek neki, máskor meg úgy csinál mintha nem is ismernénk egymást. Miért csinálja ezt velem?
2008. dec. 1. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak hülyít téged szerintem!
2008. dec. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Üllj le és beszéld meg vele! De lehet csak az iskolában nem akarja,hogy kitudódjon az egész!Ez részben érthető!
2008. dec. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos oszt.társak , haverok előtt nem akarja "mutogatni"

én azt javasolnám hogy: kérd meg hogy kísérjen haza

de olyan úton menjetek ahol se neked, se neki nem járnak az ismerősei, ott kibontakozhattok :) beszélgethettek, stb.

2008. dec. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet te is hülyíted, ha már mondta neked, hogy szeret, akkor neked is mondanod kellett volna valami, ha ezt nem tetted meg, akkor nálad van a kezdeményező szerep, mert ő már elmondta az érzéseit
2008. dec. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A fiuk nehezebben ernek,mitn a olanyok amit te komolyan gondolsz az szerinte majd csak 10 ev mulva lehet komoly`!

Szerintem egyszeruen hagyad :-j mt`...nkm ` is van ien` tapasztalatom :) csak en szerelmes voltam egy volt ostzlaytarsamba es amikor megtudta ,mert megfogadtam amsok tanacasat leultem vele beszlni azt mondta a szemebe , hogy utal , hogy gyulol ! :)

es ejn ` soha tobbe nem szeretnem ateljni ezt meg egyszer :)

csinalj amit jonak latsz de kell szamolj aval is ha utann rajatad fog nevetni,hogyu te komolyan vetted azt amivel o`` lehet hogy csak "hulyeskedett".

2008. dec. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!