Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mivan ienkor?

Figyelt kérdés
Ezen a héten csütörtökön megyek haverokkal 2 napra "sátorozni" szal cigi pia buli minden és barátnőmnek is mondtam ő sajna nem tud eljönni és azt mondta h időt kér mert fél h megcsalom mer nem tudom majd mitcsinálok stb... megmondtam neki h keveset fogok inni meg 100% h nem csalom meg de neki még mindíg időkel és mondta h ha ez nem tetszik nekem ak szakícsunk fájni fog neki de túléli. sz.tetek mit tegyek???
2012. júl. 31. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
igyál
2012. júl. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne menj el
2012. júl. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rinya-pina!
2012. júl. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ILYENKOR!!!
2012. júl. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szóval ha jól veszem ki, te egy olyan párkapcsolatban vagy, ahol a barátnőd azért nem enged el, hogy a barátaiddal lehessél, bulizhassál velük, mert nem bízik meg benned.


Apám, jó nagy palimadár vagy.

2012. júl. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet elment a kedve a helyesírásodtól, azért nem megy veled...
2012. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy ha meg akarod csalni, akkor megtennéd, függetlenül attól, hogy épp sátorozol, vagy ebédszünetben vagy-e a munkahelyeden, tehát mindegy hol vagy!! Dehát NEM AKAROD MEGCSALNI! Ezek után tedd fel neki a kérdést, hogy ha ő elígérkezne a legjobb barátnőivel 2 napra bulizni, csak azért lefújná-e az utolsó napokban, mert te nem tudsz menni? Valószínűleg azt fogja mondani nagy büszkén, hogy "IGEN!". Csak a lényeg itt azon van, hogy te ezt nem várnád el tőle, MERT BÍZOL BENNE (mondd ezt!). Ha nem érti meg, akkor fogyatékosabb még tőled is! :D
2012. júl. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!