Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mivan? Télleg szeret?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mivan? Télleg szeret? Mitcsináljak?

Figyelt kérdés
van egy srác, akit pár éve ismerek. kb 4 hónapja mondta, hogy tavaly végig belém volt zúgva, csak félt elmondani. aztán nem válaszolt az üzeneteimre, én pedig úgy voltam vele, hogy nem zaklatom, viszont megint megkeresett. beszélgettünk kicsit, aztán mondta, hogy nagyon szeret, meg elhívott filmet nézni, meg a szerelmének hív stb.. nemrég felhívott, és elég sokat beszéltünk.. de azt nem kérdezte meg, hogy járnék-e vele, viszont azt igen, hogy adok-e neki csókot, de utána meggondolta magát, hogy ez még túl korai..
2012. júl. 29. 18:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ez alighanem "Tetszik nekem, de mégse!" szindróma.

A lényeg, hogy a pasinak bejössz, de mások is érdeklik. Nem akarja magát lekötni csak veled. Vagy csak szexet akar. Ne erőltesd a dolgot. Fölösleges. Ha megkeres, akkor beszélj vele, flörtölj, de ne kezdeményezz és ne is kérdezz tőle, olyat, hogy összejönnétek-e. A válasz úgyis a "nem" lesz. Hidd el. Ha komolyabbat akarna, már régen megkérdezte volna...csak játszik.

2012. júl. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!