Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem ír vissza ha írok mitcsiná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ír vissza ha írok mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egyfiú akinek ha írok facen de nics fenn chaten nemír vissza ha van akkor visszaír de ugye mi már majdnem olyan kapcslatba vagyunk de még se vagyis ilyen se veled se nélküled..most mitcsináljak irjak addig neki amig nemhajlandó visszaírni??
2012. jún. 10. 08:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem mi ketten ugyan annak a pasinak írogatunk! :D XD

Nekem sem válaszol egy, de én addig fogok neki írni, amíg nem méltat válaszra.

2012. jún. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát akkor lehet hogy énis ezt csinálom.De nemfogja zaklatásnak venni tőlem?
2012. jún. 10. 09:34
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Mi értelme olyan pasinak írogatni, aki még válaszra sem méltat? Különben is, ezzel csak elijesztitek. A pasik nem szeretik a túl nyomulós csajokat, akik folyton őket szekálják, szóval ezzel csak magatokat ássátok el előtte.
2012. jún. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Morzsa ***** válasza:
56%
"majdnem olyan kapcsolatba vagyunk"...milyen kapcsolatban?Lehet,hogy ezt csak te gondolod így,mert ha a pasi is így gondolná,akkor válaszolna az üzenetedre.Egyszerűen nem fontos neki amit írsz.Ha elkerülitek egymást a facen,akkor is van 1 perce,hogy válaszoljon,de mivel nem válaszol,nem vagy neki fontos.Mindenkinek arra van ideje,amire időt szakít!
2012. jún. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%

Nekem is van egy-két lány, aki írogat, de nem írok vissza neki. Hogy miért? Mert nem akarok tőle/tőlük semmit!!!

Hogy nem fogjátok fel? Miért alázzák meg így magukat a nők?

Tudom, hogy szerelemből teszitek, de ha egy pasi már a sokadik levélre sem válaszol, lehetne annyi tartás egy nőben, hogy nem zaklatja tovább.

:(

Chaten csak azért ír vissza, mert olyankor már kikerülhetetlen a dolog...

33/F

2012. jún. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát figyeljetek,az én választottam elég sok lelki problémával küzd, nehezem mutat ki emberek felé érzelmeket, mert soha nem biztos magában. Velünk is se veled se nélküled a dolog, mert elég sokszor pofára esett már. Próbálj meg úgy viselkedni vele, hogy érezze, hogy benned bízhat.

Viszont, ha neki nincsenek problémái és rossz tapasztalatai, akkor nem akar Téged és akkor tényleg nincs értelme. :/

DE mindig azt mondom, hogy a remény hal meg utoljára. :)

2012. jún. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

A másik meg az, hogy rengeteg s*ggfej pasi van, aki elvárja, hogy nyiss feléjük, utána meg mégsem kellesz neki, de a pofájuk azért jár, hogy a nők nem képesek kezdeményezni. HA ilyen, akkor is hagyd.

Te meg 33 éves férfi létedre utasítgatod vissza nőket, hát erre pont nem lennék büszke a helyedben, hogy 33 évesen se kutyám se macskám, mégis válogatok.

2012. jún. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18%

Te mekkora selejt vagy. :D

Van kutyám ,de feleségem s gyerekünk is.

Csak sok hülye pina nem képes felfogni, hogy ha nem írnak neki vissza, akkor azért van mert leszarják s nem akarnak vele még beszélni sem.

Jó lenne nem osztanád az eszet, úgy hogy nem ismersz.

2012. jún. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Az észt szokták osztani nem az eszet. Itt meg mindenki azt mond amit akar, főleg, ha egy előző hsz miatt szégyelli magát.

Amúgy én fél évig szenvedtem egy pasival és meglett az eredménye. 1,5 éve együtt vagyunk.

2012. jún. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Köszönöm a kiigazítást.

Sajnos magányos pasiként csak a csajok visszautasításán jár az eszem, a nyelvtan nem erősségem...


De azért remélem Te is olyan boldogan ünnepled a 9. évfordulótokat majd, mint mi tettük nemrég. Ha már 1,5 évet szenvedtél a kapcsolatért...

2012. jún. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!