Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy Vanessza 21 kérdése:

Hogyan szerezzem vissza életem szerelmét?

Figyelt kérdés

Majdnem 3 évig voltunk együtt és már el is jegyzett.. Azt mondta,hogy soha nem szeretett úgy nőt,mint engem..Nagyon jól megvoltunk.. Soha nem veszekedtünk,mentünk mindenfelé,imádtunk szeretkezni egymással,soha nem bántottuk egymást.. Sajnos én szakítottam vele mert nagyon fiatal voltam 15 éves koromtól vele voltam 18 éves koromig. Nagyon féltékeny típus.. Nem mehettem bulizni, meg sehová. Úgy éreztem ehhez fiatal vagyok és élni akarok. Szakítás után sokáig jött,h nem akar elveszíteni,stb.. De én leráztam. Rá 1 évre összejöttem egy másik fiúval,akitől már van egy két éves kisgyermekem. Nem szeretem őt.. Ez a 2 fiú volt az életemben csak.. Nem telik el úgy nap,h ne gondolnék rá.. Egy városban lakunk és ha összefutunk majd kiesik mindkettőnk szeme. Sajnos neki van barátnője jó ideje,de nem hiszem,h annyira oda lenne érte.. Tavaly nyáron írtam neki sms-t,h szeretnék találkozni és beszélgetni vele,de nem válaszolt.. Igaz akkor már meg volt a csaja..

Nem tudom mit tegyek.. Talán el kellene felejtenem, de nem tudom.. Tudom,h ő az igazi.. Nem tudnék úgy szeretni senki mást soha..


2012. jún. 8. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, és hozd fel a régi emlékeket. De előtte szakíts azzal akivel jársz. Vagy ha nem is, ő ne tudjon róla, vagy tudja úgy hogy szakítottatok. Mert ha nem így lenne, az olyan mint ha azt mondanád: "Ha most nem sikerül, még ott van a mostani párom". Elég fáradt vagyok, de remélem érted.
2012. jún. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszélj vele ha ugy véled nem szereti a mostani barátnőjét lehet esély de ha mégsem akkor lépj tovább
2012. jún. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyedül vagyok már jó ideje.. Úgyhogy ez nem gond..

Köszönöm a választ, nagyon kedves vagy.. :)

2012. jún. 8. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!