Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem ír vissza ha írok mitcsiná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ír vissza ha írok mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egyfiú akinek ha írok facen de nics fenn chaten nemír vissza ha van akkor visszaír de ugye mi már majdnem olyan kapcslatba vagyunk de még se vagyis ilyen se veled se nélküled..most mitcsináljak irjak addig neki amig nemhajlandó visszaírni??
2012. jún. 10. 08:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A szövegértésed sem jó. Fél évet szenvedtem 1.5 évért, de én is írhattam volna kilencet. ;)
2012. jún. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) És megérte szenvedni nem fáradtál bele??
2012. jún. 10. 19:27
 13/15 anonim ***** válasza:
A végére már majdnem feladtam, d akkor megjött az esze és még Ő kért bocsánatot, mert sokáig b@lfaszkodott. (bocs a kifejezésért, de ezt nem lehetett máshogy leírni :) )
2012. jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Írj neki, mert ha ez egy kapcsolattá vált, akkor érdemes... a te biztatásodat várja, mivel olyan sokan átcseszték már, h nem mer bízni. Van ilyen :)
2014. júl. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Velem is tökre ugyan ez van!

És én se tudom h mit tegyek!

Se veled se nélküled kapcsolat!

2015. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!