Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most ienkor mivan? Lent.

Most ienkor mivan? Lent.

Figyelt kérdés
tegnap este megbolondult a telóm vami kincsi nyelven volt meg minden szar ..mára reggelre meg nincs hálózatom..namost..? anyámnak se volt tegnap de neki mára van nekem nincs..hol a baj??(VODAFON)help pls
2010. febr. 20. 09:23
 1/4 anonim válasza:
54%
Nem haragudj meg rám, mert tényleg csak jó szándékból tanácsolom, hogy mielőtt begépelsz egy szöveget egy internetes oldalra, (ahonnét mellesleg soha nem fogod tudni kitörölni) egy egyszerű helyesírás ellenőrző programmal javítsd ki a hibáidat, mert sajnos nagyon gáz ahogy írsz!
2010. febr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
52%

Szerintem a Vodafonenál van vagy volt valami probléma. De más hátha tud szakértőbb választ. :) F/19


(2010.02.28. 15:02) Az előttem, hozásszólónak meg annyit mondanék hogy az okoskodásával magát röhögteti ki. Az itt féltet kérdéseket nem kritizálni kel! Nem cikizni kell! Hanem válaszolni rájuk. Okoska! :@

2010. febr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
am már sory de kinemtojjale h írok ugy írok ahogy akarok mer tén egy nagy kocka vok most ne fogok avval idöt tölteni h hibáimat javítgassam....-.- és 2.válaszolónak meg köszönöm..:D
2010. febr. 28. 17:02
 4/4 anonim válasza:

Nem az első vagyok.

Hát, pedig ez egy szegénységi bizonyítvány rólad. 1-2 hiba belefér (figyelmetlenség, miegymás) de a te helyesírásod elborzaszt. Vannak emberek, akik általános iskola első osztályába csak melegedi járnak be??

2010. aug. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!