Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivan akkor ha a telcsim a...

Mivan akkor ha a telcsim a puk kódot kéri?

Figyelt kérdés

szóval hírtelen kikapcsolt ez a szemét telefon (nokia5380)

majd amikor lépnék befele, kiabál velem hogy dobjam a puk kódot, a telcsihez megvan minden adat, szóval vki tudna segíteni hogy hol lehet előszedni


2011. okt. 31. 23:29
1 2
 1/12 anonim válasza:
Azt csak te tudod, hogy hol lehet a telefon papírjai között.
2011. okt. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A PUK kód a sim kártya hátulján van, azon a részen amiből kitöröd a kis sim kártyát. Ha nem raktad el, akkor szerintem a szolgáltató is megmondja. Pl. a Telenor online-ban is látszik.
2011. okt. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
"telcsim"
2011. nov. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 _Jessy_ ***** válasza:
"kiabál velem hogy dobjam a puk kódot..." tán még anyázott is?
2011. nov. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Puk-kódot csak és kizárólag akkor kér ha 3x elrontottad a Pin kódot, tehát a jelenséget te magadnak szerezted.

Puk kód a sim kártya borítékján és/vagy azon a plasztiklapon van amiből kitörted a sim kártyát.

Ha ez nincs meg akkor új simet kell venni mert a szolgáltató nem tárolj el a pin és puk kódokat azok egyedi kódok sehol nincs mégegy belőlük.

2011. nov. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én meg tapasztalatból mondom, hogy a gazdájának kiadják a pin/puk kódokat (tmobil)
2011. nov. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
én is voltam már így bementünk a Telenorosokhoz megmutatuk a vásárlási szerződést,papírokat stb.. a srác teleefonált eggyet és egy külön papíra leírta nekünk a pin kódot még egyszer és a puk kódot is... szóval csak be kell menned éss el kell kérned megadják
2011. nov. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Érdekes!

T-mobile ügyintézőként soha senkinek nem adtam/adtunk ki pin és puk kódot hiszen nem is tudtunk.Aztán utána műszaki eladóként a reklamáló Telenoros(akkor pannon)ügyfeleket is elutasították mivel a szolgáltató nem tárolta a kódokat.

2011. nov. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, nem lehet bírni ezzel a telefonnal, multkor befenyített hogy megver, ha elviszem orvoshoz:S
2011. nov. 1. 10:11
 10/12 anonim válasza:
vicesvaggy -.- a k.anyád!!
2011. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!