Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudok telepíteni egy...

Nem tudok telepíteni egy csomó mindent (msn plus, videólejátszó, stb. ) mert nem win.32 alkalmazás. Ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Tegnap találkoztam ilyesmivel, azt a Win7 Antspyware nevű csúnyaság okozta.. :D De az blokkolta a böngészőket is.

Megkerestem az exe-jét, leállítottam a feladatkezelőben, és kitöröltem a mappájából. Aztán rendszer visszaállítás, registry pucolás.

De nem vagyok látnok, nálad nem tudom mi van, ilyesmit keresnék.

2011. máj. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok egy szgép zseni,leírnád lépésről lépésre h mit tegyek hol nézzem meg? mert ez így nekem nagyon bonyolultan hangzik,köszi
2011. máj. 22. 17:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Töltsd ezt le,futtasd és talán segít: [link]
2011. máj. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy 64 bites alkalmazásokat akarsz telepíteni?
2011. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt a hibát okozhatja, hogy tényleg nem egy winhez írt program(vagy pl. 64 bites verzióhoz való és a tied 32-es), vagy megsérült letöltés közben, vagy egy vírus/spyware/malware, vagy hibás a hdd-d.
2011. máj. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hamis vírusirtó okozza! Blokkolja a netet, blokkol mindent és ezen semmilyen rendszer-visszaállítás nem segít.
2011. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hamis vírusirtó: egyenlő TRÓJAI FALÓ! Futtass le vírusirtót.
2011. máj. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

start menü---> futtatás (ide írd be azt, hogy "cmd" idézőjel nélkül) megjelenik egy fekete ablak, oda ird ezt: "net stop dnscache" (idézőjelek nélkül)

szerintem jó lesz így

meg írd be azt is, hogy "flush dns" természetesen ezt is idézőjelek nélkül

2011. máj. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!