Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron nagyon jóban voltam egy lánnyal, mindig Facebookon és élőben is beszélgettem vele, hülyéskedtünk egymással, néha meg is öleltük egymást, viszont én egy barátnál nem láttam akkor benne többet, ő lehet hogy többet is akart volna ezt nemtudom, de én barátságnál még többet nem akartam volna. Aztán ősszel nagyon össze vesztem vele egy nagyon hülye dolog végett, és csak tavasszal békültünk ki, de a viszonyunk már közel sem volt olyan, mint azelőtt, ráadásul télen összejött egy fiúval, akivel még most is együtt vannak, én pedig már az utóbbi időben csak rá tudok gondolni, és az minden vágyam, hogy vele járjak, de most már nincs sok esélyem szerintem. Valahogy szerintetek még volna arra esélyem, hogy összejöjjek vele? 15/F

2012. júl. 31. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak akkor, és csakis akkor ha szakítanak. Más különben hagyd a témát. Másrészről fiatal vagy, lányok jönnek, mennek, és lehet hogy jobbat is találsz
2012. júl. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha szakítanak, és elmondod neki, lehet... de a szakítás után, még minimum 2 hetet várj, ezzel a bejelentéseddel!
2012. júl. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!