Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan magyarázzam el neki?

Figyelt kérdés

Párom az utóbbi időben kevesebbet foglalkozik vele, alig találkozunk és akkor is csak olyasmiket csinálunk, amit általában a barátok szoktak, nem a párok. Este meg fogja magát, elfordul és alszik, nem is foglalkozik velem.

Elmondtam neki, mi a baj, de nem érti. Szerinte ő mindent megtesz, hisz nappal együtt vagyunk és nem érti, miért nem akarom hagyni, hogy pihenjen. Az sem zavarja, hogy kb. havonta(!!!) ha 2-3x szexelünk. Szerinte minden rendben van. Szerintem meg nincs... Tényleg ennyire dinka, vagy csak nem érdeklem már annyira? Egyébként én vagyok az első komoly barátnője, szóval nemigen van még tapasztalata a kapcsolatokról. 25N


2012. júl. 30. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
na most hagyd ott és keress olyat aki megbecsül, és akkor szexel veled amikor és ahányszor csak akarod
2012. júl. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a szex a legfontosabb, nem azt hiányolom a legjobban, hanem a törődést. Szex lehetne több is, ha kezdeményezek nem szokott nemet mondani, csak jó lenne, ha néha ő is kezdeményezne... és ha néha megölelne csak úgy, mert jól esik és azt érezném, hogy jó (és nem mind1), hogy ott vagyok vele.
2012. júl. 30. 18:08
 3/5 anonim ***** válasza:
az igen, még jó hogy nem ellenkezik ha kezdeményezel, nem a szexről van szó, de nem is becsül meg, hidd el
2012. júl. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán belefáradt már a kapcsolatba. Próbáld meg feldobni valamivel. Mióta vagyok együtt?
2012. júl. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok...

elmagyarázni meg szerintem nem fogod tudni. Sokszor megkaptam a páromtól én is azt hogy nekem mindig több kell, és hogy szerinte mindent jól csinál. El kell neki mondani hogy boldogtalan vagy így. Legyen őszinte és mondja meg hogy ő miért nem igényli az ölelést, bújást, beszélgetést. Ha úgy érzed őszintén el tudja mondani, meg fogjátok tudni oldani, de ha csak pattog rajta hogy hülyeségeket beszélsz, meg nem igaz meg ilyenek, akkor mondd meg hogy jól van, akkor ennyi. Nem vagy köteles boldogtalan kapcsolatban élni. Nem vagy köteles homokba dugni a fejed mint ő. 20/L

2012. júl. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!