Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok help :D?

Figyelt kérdés
Nah tehat arrol lenne szo hogy megismertem egy lanyt, nekem igazan bejon es ahogyan vissza hallom mastol en is bejovok neki, de nem akar el jonni se moziba se sehova, ugy vettem eszre nagyon szereny onbizalom hianyos, de en nem tudom mit akar, azt mondja nem szereti a ra menos pasikat, de hat konyorgom 1 honapja akarok vele komolyabban beszelgetni, de nem nagyon akar velem szoba alni mostmar, de o meg azt uzente nekem hogy akar, csak lassitsak, de szerintem attol meg el johetne fagyizni hogy beszelgessunk vgy valami, szerintetek ? erdemes meg varnom?
2012. júl. 29. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Idővel lehet bátrabb lesz. De az is lehet hogy nincs annyira oda érted. Nem tudnád tőle meg kérdezni? :D Aztán majd okosabb leszel.
2012. júl. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem azt uzente hogy ha bele is kezd akor mar komoly lapcsolatot szeretne, nah de miert nem akar el jonni sehova es ezt miert nem nekem mondja meg nyiltan? 21 eves tehat mar nem tini :D azt mondta meg nem volt baratja, lassan 1 honapja huzodik ez, csak uzenket hogy varjak meg , ertitek ? mert en nem, konnyen zavarba jon, es nagyon szegyenlos, szorakozni se jar.
2012. júl. 29. 23:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Jaja, kérdezz rá. Beszélgessetek először interneten, valamilyen szinten kitudod így is ismerni, hogy pl. milyen az érdeklődési köre stb.

Aztán hamár kicsit magabiztosabb lett, hívd el valahova, az is elég mondjuk ha sétálni vagy ilyesmi :)

2012. júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szemelyesen mar ismerem, de pl: amikor meglat rogton el forditotta a fejet , lattam hogy zavarba jott, de hogy valaki ennyire szegyenlos hogy lehet ha meg szoba se akat ugy alni velenm , csak uzenget hogy kellek neki :D , en mar hulynek erzem magam :D
2012. júl. 29. 23:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt már előtted valakije?
2012. júl. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsi nálam nem frissítette. Szerintem menj oda hozzá, nyíltan kérdezz rá, hogy mit akar. 21 évesen tudnia kellene már..
2012. júl. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem volt meg elottem senkije, es mar egyszer oda mentem hozza es mondtam neki hogy komolyan szeretnek veled beszelni, erre jott a valasz hogy most nem szeretne beszelgetni velem es becsukta az ajtot, mellete meg massal uzenket hogy igy ne haragudjak meg ugy, meg hogy had intezze el a dolgait mivel most nincs munkaja.
2012. júl. 30. 11:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát bocsi hogy ezt mondom, de a csaj nem áll készen még egy kapcsolatra. Komolyra meg végképp nem. :-/
2012. júl. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!