Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket zavar ha a....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar ha a. (a többi lent)?

Figyelt kérdés

Sziasztok, én olyan..fogyatékos gyerek vagyok , xD amúgy normális hogy az egyik kezem alkarjának az egyharmada hiányzik...(szerencsére ez nem genetikai :) )

Arra lennék kíváncsi hogy a lányokat zavarja-e ez a "fogyatékosság" vagy hogyan reagáltok és/vagy mit gondoltok ilyen helyzetekben?(de ezt értem bárikre is)

Előre is Köszönöm a válaszokat! :D

16/F



2012. júl. 29. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb lány azt mondja:“De nyomi“, de engem nem zavar. Én sajnálom az ilyen embereket, hogy a fogyatékosságuk miatt bántják.

15/L

2012. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Régen zavart volna, de most van valaki, akit szeretek, és szintén fogyatékkal él. Ez megváltoztatta a hozzáállásom, most már szeretettel tudok mindenki ilyenre nézni, hiszen kicsit őt látom mindegyikükben.
2012. júl. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem zavar. Feltéve hogy te nem ugyanaz a gyerek vagy aki kb 2 éve lelökött szikin a stégről :D
2012. júl. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

xDD én nem vagyok gonosz :)

Csak néha vannak emberek akik rám néznek és undorodva elrántják a fejüket...Én nem szeretem ha sajnálnak, csak sok ember nem tudja elképzelni, milyen ez.. főleg ha Furán néz rám mintha UFO lennék xD

2012. júl. 30. 20:23
 5/8 A kérdező kommentje:
Néha nehéz így élni az előítéletek miatt.. de meg lehet szokni
2012. júl. 30. 20:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért ne csüggedj :) nem minden ember egyforma, akik pedig úgy reagálnak mint te írtad azokkal nem érdemes foglalkozni.
2012. júl. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De amúgy mivan a kezeddel?:D Nem vágom, mi lett vele vagy mi? Am jóarcnak tűnsz, sztem ez nem fog meggátolni a csajozásban, vagy segit is, megmutatod, aztán mondasz valami menő szöveget:D Nemtom, na szóval mivan vele kezeddel?
2013. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az anyaméhben egy izom meggátolta a kezem teljes kifejlődését ls a könyökömtől kezdve , egy 5 centis rész van csak meg. :D Érted?

Amúgy félig meddig menő, mert ha 21 leszek lehet robotkezem és azt is mondhatom hogy leharapta egy cápa vagy hogy lerobbant egy gránát miatt xDD

Tudom beteg humorom van.. sokan mondják, főleg amikor félkarú rablónak öltöztem (farsangkor) :DDDD

2013. febr. 15. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!