Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szerettek enni a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szerettek enni a lányok, milyen kaja romantikus?

Figyelt kérdés

Tehát barátnőmmel összevesztünk és szeretnék csinálni valami édes valamit ami sütinek nevezhető vagy tök mindegy csak ne legyen nehéz és mi az amit a nők szeretnek kaját?

Elég idegbeteg vagyok szóval ahol gyúrni kell mondjunk tésztát olyat ne:) köszi...mondjunk beállítotok a barátotokhoz és mit várnátok mit süssön? tök mindegy amúgy, hogy mit csinálnák mert már azon meglepődne ,ha megmozdulnék a konyháig ,ha nem csak a kajáért megyek.

De azért mégis mi lenne jó?



2012. júl. 29. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy mit csinálsz értékelni fogja:)))probálkozz valami egyszerübb vacsorával...rántott hust panirozni és krumplit pucolni mindneki tud :DD de ha te valami sütire gondoltál akkor a muffint ajánlom..az a legegyzserübb
2012. júl. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
..mert nyilván minden nő ugyanazt szeret "zabálni"... Úr Isten...
2012. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A disznók zabálnak te gyökér. -.-
2012. júl. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vágd le a pöc.söd és süsd meg neki áldozati bárányként.
2012. júl. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te nagyon nagy arc lehetsz... amúgy szerintem csinálj neki pudingot! Vagy pl vegyél epret olvassz fel csokit az szerintem romantikus.
2012. júl. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Süss muffint, azt nehéz elrontani. De ahhoz kell muffin sütő.

Ez amúgy nagyon finom, és sütni se kell:

[link]

2012. júl. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy a szarba írtad át a kérdést? (zabálni szót enni szóra)
2012. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél készen kapható piskótalapot és abba készíts valami krémet, például pudingot. Pudingot nagyon könnyű főzni, pudingpor kell hozzá, cukor és tej, és kb 20 perc alatt kész. Süti is lesz, jó is lesz. Muffint csak annak egyszerű csinálni, aki már tudja, hogy hogy kell, nagyon sok buktatója van (beleragad, nem jön föl, odaég, túl híg lesz a tészta, túl sűrű...stb).
2012. júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!