Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kívánhatok boldog szülinapot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kívánhatok boldog szülinapot?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki teszett/tetszik nekem. felvettem msn-re, mert kollégista vagyok és nyáron csak így tudtam/ok beszélni vele. De van egy ki bökkenő: van barátnője.Tehát megpróbálok lemondani erről a srácról.

De nemsokára lesz a szülinapja és arra vagyok kíváncsi, h szerintetek ha fenn lesz msn-en ráírhatok, h "boldog szülinapot!"

???

Ja és elfelejtettem. Mindig én írtam asrácra, ő magától soha nem. De mióta tudom, h van barátnője nem írtam rá...


2009. júl. 16. 21:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha ő egy kedves, figyelmes fiú, akkor szerintem Te is lehetsz az, és nyugodtan kívánhatsz boldog szülinapot. Én szerintem ezzel nem azt mondod neki, hogy szeretnél tőle valamit, vagyis h tetszik neked ( ha egyébként ez így is van...) de kedves és figyelmes vagy, hiszen megköszöntöd, ami szerintem nem kellene, hogy félreérthető legyen, csak sokszor az ilyesmi mégis az..., mert ez egy ilyen fura világ, szóval nem is tudom.... De mindenképp azt tedd amit a legjobbnak érzel.
2009. júl. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az, ha valakinek írsz, hogy boldog szülinapot kívánj neki, még nem jelent semmit, egy kedves gesztus, ezzel nem fogod elvenni a barátnőjétől. De egyébként szerintem ne nagyon zaklasd, ha magától nem ír neked, valószínűleg oka van rá.
2009. júl. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Abban semmi rossz nincs,ha boldog születésnapot kívánsz neki.Ez mindenkinek jól szokott esni.Arra viszont figyelj,hogy mikor megköszöni (esetleg oda írja,hogy aranyos vagy,hogy emlékeztél rá..) ne kezdj el reménykedni.Van barátnője és nem is keresi a társaságod..Szóval az egy dolog,hogy kedves és helyes,de hidd el még nagyon sok ilyen fiú szaladgál az utcákon,csak körül kell nézned!! :)
2009. júl. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan felköszöntheted. De én úgy vagyok vele,hogy házi nyúlra nem lövünk:)
2009. júl. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!