Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kívánhatok boldog szülinapot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kívánhatok boldog szülinapot?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki teszett/tetszik nekem. felvettem msn-re, mert kollégista vagyok és nyáron csak így tudtam/ok beszélni vele. De van egy ki bökkenő: van barátnője.Tehát megpróbálok lemondani erről a srácról.

De nemsokára lesz a szülinapja és arra vagyok kíváncsi, h szerintetek ha fenn lesz msn-en ráírhatok, h "boldog szülinapot!"

???

Ja és elfelejtettem. Mindig én írtam asrácra, ő magától soha nem. De mióta tudom, h van barátnője nem írtam rá...


2009. júl. 16. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezt még megírhatod neki te, aztán ha ezután se fog rád írni, hagyd egy darabig. Csak néha írj rá, barátilag. Ha ez neked nem elég, akkor ne írj neki semmit.
2009. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szóval én már nem akrok tőle semmit. Vagyis akarnék, h ő is akarná. de sokat vagyok egyedül így néha szívvesen beszélgetnék vele.

De akkor az sem baj, ha többször ráírok. Ezt a szülinapost azért gondoltam, h tudja nem felejtettem el.

Ti örülnétek, ha egy nem várt személy felköszöntene a szülinapodon??

2009. júl. 16. 21:42
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Kívánhatsz neki, nincs abban semmi, de amúgy ne reménykedj. Van barátnője és mivel írod, hogy ő soha nem szól rád magától, ezért egyértelmű, hogy nem akar semmit. Sőt még igazából barátságot sem szeretne, mert akkor Ő is keresett volna Téged msn.
2009. júl. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, h dobom inkább ezt az ötletet.

Ja, biztos zavartam, amikor ráírtam...

2009. júl. 16. 21:45
 5/14 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megköszönheted, ennyit megér!!!! Ha van bnöje akk ez a legkevesebb amit tehetsz.
2009. júl. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, h kiemeltem a kérdésem, de még mindig nem tudom eldönteni, h mit tegyek...:S
2009. júl. 19. 14:06
 7/14 anonim ***** válasza:

Egy "Boldog születésnapot!"-tól nem dőlt még össze a világ.Szerintem simán megirhatod neki. :)


Csak kiváncsiságból... Hány éves vagy?

2009. júl. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Miért??? Te mennyi??
2009. júl. 19. 15:22
 9/14 anonim ***** válasza:
18
2009. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én 17, de nem szemétség ez? Én nem akarom elvenni senkitől, meghát nem is van rá sok esélyem, csak annyira pont jó a srác. Kedved aranyos , helyes, figyelmes...
2009. júl. 19. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!