Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen dolog az, hogy lebuktat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolog az, hogy lebuktattam ismerősöm pasiját a chaten? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Egy lány ismerősöm barátja szokott chatelni és kérdeztem ismerősömtől, hogy menjek-e fel és lányként kiadva magam buktassam-e le, ha esetleg csajozik, ő azt kérte tegyem meg.

És valóban lányként kiadva magam beszélgettem vele és sajnos teljesen letagadta a barátnőjét és udvarolt nekem.

Ezért az lány ismerősöm kidobta a pasit.

Szerintetek ez helytelenen volt?


2012. júl. 27. 19:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Csak így kitalálni szemétség volt, mert neked kell egy kis izgalom... Egyébként is sunyi dolog így hátulról támadni, bár én is megtenném, ha ilyen helyzet állna fent. Egyébként meg alapból meggondolnám a kapcsolatot egy olyan pasival, aki a chat-en él. Néha én is felmegyek, mikor unatkozok, de sosem akkor, amikor kapcsolatom van, mert tudom, hogy úgyis "flört" a vége... A másik, hogy miért megy egy párkapcsolatban lévő pasi chatre? Csajozni... De minek, ha van barátnője?! Haverkodni másokkal... Akkor meg inkább találkozzon az igazi barátaival, legyen velük...SZERINTEM. Nem tudok az ilyen internethuszárokra úgy tekinteni, mint teljesen normális emberekre...
2012. júl. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!