Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem szeretném hogy a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szeretném hogy a volt párom elfelejtsen akkor keressem még, vagy így meg is utál?

Figyelt kérdés
Elhagyott a párom és most egy másik csajjal van, de elmondása szerint még engem szeret, csak most szerelemre vágyik. Nem szeretném ha elfelejtene, de ha meg keresem lehet eltaszítom magamtól még inkább. Mit tegyek? Belehalok ha nem lehet újra az enyém, érzem hogy egyszer még lehetne köztünk valami.
2012. júl. 27. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az hogy még téged szeret, csak szerelemre vágyik?! O_o Elég furcsa egy pasi, szerintem nem érdemel meg téged. Ha egyszer elhagyott mert "szerelemre vágyik", akkor mi a biztosíték hogy másodszor nem fog? Egyébként meg ha tényleg téged szeret, akkor felesleges megkeresni, majd ő fog. De persze ez csak akkor igaz ha szeret tényleg. Várhatsz rá egy kis ideig, de ne vidd túlzásba, mert lehet hogy kint a világba vár rád egy olyan ember aki tényleg megérdemel. És nem hagy el ha "szerelemre vágyik"!!
2012. júl. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Teljesen egyetértek az előző kommentálóval. Ilyen nem létezik,h csal szerelemre vágyik...ha van egy személy akit az ember szeret akkor azzal marad. és nincsen ilyen,h valaki örökké szerelmes ugyanabba a személybe ez lehetetlen! nem azért kell együtt maradni valakivel mert "szerelmes vagyok belé..." hanem maga az ember miatt. Legyen eszed és ne várj rá. Valószínű csak le akart koptatni és ezt a kamu dumát találta ki. Ha meg szakított veled akkor legyen tartásod és lépj tovább.
2012. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!