Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék még kedveskedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék még kedveskedni a páromnak?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt,imádom,szeretem,úgy érzem hogy ő nekem az igazi,szeretnék neki kedveskedni minden értelemben.Csinálnék neki egy meglepi vacsit,gyertyafény meg minden,utána szex.Ti örülnétek ennek pasik?

Csajok,mivel tehetném még élvezetesebbé?:)


A hétköznapokon milyen figyelmességeknek örültök fiúk?Akár ami nem szokványos,bármi:)


2012. júl. 25. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hm... mit szólnál, ha elmennétek egy este táncolni valahova? :) Vagy... nem tudom, hány éves vagy, de csinálhatnátok nosztalgiából valami gyerekes dolgot is, ne csak mindig az a romantika :D hanem valami vicceset. Emlékezeteset. Mondjuk vicces közös fotók, vagy csináljatok valami kaját együtt.
2012. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha én lennék a párod szeretnélek/úgy érezném te vagy az igazi érdekes lenne a szitu mert ugyan ezt tervezném veled és...(:


23f

2012. júl. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A nyakamat tenném rá hogy az első válaszadó nő volt. Mégis melyik férfi akarna táncikálni, gyerekesdit vagy fényképezősdit meglepetésnek?

Én a kaja és szex kombóval bőven megelégednék.

2012. júl. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én csaj vagyok és az én tapasztalatom az, hogy a gyertyafényes vacsi, utána szex az fantasztikus, sokáig fogja emlegetni a pasi.. :)

Az én barátom mondjuk minden apróságnak örül: egy meglepi vers sms-ben, vagy egy reggeli romantikus,erotikus:P üzenet az e-mail címére :) vagy egy saját készítésű, szerkesztésű kép..

néha apró ajándékok :)


De azért arra figyelj, hogy ne nőj rá a fejére, mert azt annyira nem szeretik, ha levegőt se tudnak venni (persze vannak ilyen pasik is, akik a barátnőjüknek nem hagynak egy szabad percet sem.. az se jó..)

És azért ő is kényeztessen, lepjen meg téged. Ne csak te őt, ne egy oldalú legyen! :) Hajrá:)


23/L

2012. júl. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!