Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudnék kedveskedni a...

Mivel tudnék kedveskedni a páromnak? Rengeteget dolgozik értünk és szeretném valahogy megköszönni neki. Sajnos pénzem nincs szóval valami olyasmit találjatok lécci ki ami nem kerül semmibe. J és van 1 manónk aki 11 hós.

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyeryafényes, romantikus vacsora otthon, a menü pedig az ő kedvenc fogásaiból összeállítva. Utána (addigra a kicsi már alszik) becsábíthatod az ágyba is :=)
2010. jún. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
babát odaadni nagyinak/barátnőnek napközbenre,kiskosárba szendvicset,üveg bort,plédet,elmenni piknikezni (ha elég eldugott hely,akkor már csak a fantáziád használd)
2010. jún. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Jót írt a legelső, csak az a baj, hogy a 11 hós manó ebbe a programba bárhol beleszólhat.


Még gondolkodom, mi lenne a jó.

2010. jún. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!Aranyosak vagytok:)Várok még válaszokat:)
2010. jún. 10. 12:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elsővel egyetértek. Ízlésesen elkészített, tálalt vacsora, szépen díszítve, gyertya, stb. Az én párom meglepett már párszor ezzel, és nagyon örültem neki, nagyon jólesett! Nem plusz költség, hiszen főzni egyébként is kell, csak egy kicsit többet kell babrálni, viszont nagyon fogja értékelni, hogy ezt érte csinálod.

Ezt is nézd meg, szerintem nagyon jó dolgok vannak itt: [link]

(nekem a kuponos ötlet nagyon tetszik, már gyártom:-))

33F

2010. jún. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden attól függ, hogy a baba milyen. Egyedül alszik? Nem sír éjjel? Amíg főzöl, elvan egyedül, vagy van segítséged, akivel lehet?


Ha ezekre pozitív a válasz, akkor minden ok.

2010. jún. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez a kuponos 5let tényleg nagyon jó pofa!Ezt én is meg csinálom!Köszi a tippet!
2010. jún. 10. 12:44
 8/9 A kérdező kommentje:
A baba: amíg főzök általában kint van velem.Éjjel még szopizik ezért fel kel hajnaltól a mi ágyunkba van mert én is elalszok etetés közben.Egyébként a párom hajnal 5kor indul és van h este fél 8 kor ér haza ezértnehéz szabadtéri programot csinálni.
2010. jún. 10. 12:47
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezek alapján, ha van időben lehetőség az első kivitelezésére, akkor az bőven jó. Hajrá.
2010. jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!