Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tudnék még kedveskedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnék még kedveskedni a páromnak? Valami jó ötletek?

Figyelt kérdés
mostanság sokat veszekszünk apróságokon, sok a probléma. évek óta együtt élünk, szeretjük egymást, de alig jut idő igazán egymásra. az utóbbi napokban sok apró dologgal megleptem. a kedvenc kajáit csináltam meg, vettem neki fini bort amit szeret, megmostam a hátát, megmaszíroztam lefekvés előtt, gyertyát szoktam gyújtani, csináltam saját készítésű apró meglepiket, írtam szép levelet. ma hamarabb megyünk haza, így kivettem neki a filmet, amit rég megakar nézni. valami jó ötlet még esetleg mára, amit szeretnek a pasik? esetleg azon kívül valami aranyos gesztus, vagy saját készítésű dolog? előre is köszönöm!
2010. aug. 26. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Néha a kevesebb több..... Ha velem ilyeneket tenne a párom (pici ajándék, bor, film) akkor gyanakodnék, hogy megcsal.


Inkább kérdezd meg, hogy mi a baja. Lehet Ő csal meg és azért kapja fel mindenen a vizet, hogy szakíthasson.

2010. aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha jól értem a helyzetet, akkor, hagyd aludni.

legalább egy hétig, folyamatosan


ha minden marad a régiben, akkor meg gondolkozz el a jövődön. De ne vele képzeld el.

2010. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ötlet van ezer de nem gondolod, hogy itt az idő hogy most ő is csináljon valamit a kapcsolatotok érdekében... ne csak te kényeztesd őt hanem ő is téged... ez igy tul egyoldalú, hisz ennyi gondoskodás után neked is kijár egy kis kedveskedés ;) ha pedig midnen áron te vállalod ezt a szerepet kérdezd meg tölle esetleg mihez lenne kedve van-e valami amit szeretne... esetleg feldobhatjátok a sexuális életeteket is pl egy uj és sexi fehérneművel (vörös legyen :D) de komoylan ez is segit ;)
2010. aug. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
prosztatamasszázs.
2010. aug. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem idegesítene, ha ennyire körülugrálnának. A kedvenc kaja, oké... bor jöhet... de a többi... nekem fura lenne... a masszázs még talán oké... én is amondó vagyok, hogy hagyd kicsit békén...
2010. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!