Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet csajozni?

Figyelt kérdés

Pest megyében lakom, BP mellett 30-40km-re és 19 éves fiú vagyok. Szoktam eljárni bulizni diszkókba, meg néha házibulikba is, de utóbbi ritkább. Na most az a probléma, hogy nem bírok felszedni egy csajt se, pedig nem nézek ki borzasztóan és a jellemem sem olyan rossz, legalábbis a többi ember szerint. Szóval a bulikban a lányok vagy foglaltak, vagy pedig a tipikus hüyle ribanc aki egy party során 20 fiúval kavar, vagy az elérhetetlen kategória... Teljesen kétségbe vagyok esve, nem tudom mit kéne tenne ahhoz, hogy "becsajozzak".


Lehetőleg normális válaszokat kérnék, köszönöm!


2012. júl. 25. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
diszkóba
2012. júl. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bárhol. Szó szerint bárhol.

21/L

2012. júl. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ASOT ***** válasza:

így van! bárhol :)

bárhol találhatsz láthatsz olyan lányt aki megfelel az ízlésednek.

2012. júl. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hm...érdekes ez a megállapítás, hogy bárhol. De azért ez mégsem igaz. Otthon a 4 fal között biztos nem fogok.


Meg annyira bátor sem vagyok, hogy pl buszon odamenjek valakihez csak úgy.

2012. júl. 26. 00:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát itt se fogsz
2012. aug. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbben ha baráti társaságodat bővíted és majd innen onnan mindig bepottyannak majd a csajok.
2012. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!