Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem tudok kiigazod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudok kiigazodni rajta, miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Több mint 2 hónapja megismertem egy fiút, barátnőm által. Lassan 1 hónapja volt, hogy megkérdezte h elmennék-e vele randizni én mondtam neki h nagyon szívesen ( eddig még nem találkoztunk) Ahogy megismertem, egy nagyon rendes, kedves aranyos fiú, barátnőm is azt mondta h az. De ugy volt h múlt hét szombaton találkozunk, de lemondta, mondván h mennek hozzájuk a rokonai (utána elszólta magát és kiderült h a haverjaival volt, én nem szóltam neki semmit, lenyeltem ) át tettük a találkozót, most szombatra és Ő tegnap megint lemondta az indok megint a rokonai voltak, én elhittem neki, csak nagyon rosszul esik, és nem értem h a hét többi napján mért nem lehetne találkozni ?? Én nem szeretném feszegetni ezt a dolgot, végülis Ő a fiú (sokszor mondta már h szeret, és nagyon szeretne találkozni). Még nem volt barátnője. Nem tudom h mit tegyek ?? Nézzem el megint neki ?? Vagy inkább hagyjam az egészet??

2012. júl. 25. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld ezt meg vele, hogy oké, hogy fél esetleg vagy, hogy közbe jött egyszer egy program, de hogy másodszor is, az már sok. Ha a haverok fontosabbak mindig, akkor felejtsd el.
2012. júl. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én még várnék a helyedben, mert szerintem, mivel írtad, hogy te vagy neki az első, fél. Lehet nem igazán tudja, hogyan közeledjen egy randin.

Habár nekem az elég fura, hogy már most mondta, hogy szeret. Szerintem ezt az ember nem igazán ismerheti 1-2 havi ismeretség után, de hát ő tudja. Azért vigyázz vele, nehogy átverjen! :)


16/L

2012. júl. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is kénytelen voltam lemondani két randimat, részben rokonok miatt, a másik részét pedig nem szeretném feszegetni a lány előtt. Nagyon sajnáltam, hogy így alakult, szeretném/szerettem volna később kárpótolni.


Beszéljétek meg, mikor lenne az az időpont a közeljövőben, mikor TÉNYLEG jó neki is. Anyagilag + időbeosztás szerint.

2012. júl. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anyagilag? :D Egy találkozáshoz minek kell pénz? Max buszjegyre...
2012. júl. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy parázik, és attól fél, hogy elrontja. Így keresi a kifogásokat, hogy miért ne menjen. Adj neki egy utolsó esélyt! Ha ezután se hajlandó elmenni a találkozóra, akkor hagyjad, nem ér annyit.
2012. júl. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!