Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi bánatra hatékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánatra hatékony orvosság?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:

barátok, sport, buli...


a lényeg, hogy foglald el magad és majd elmúlik

2012. júl. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
alkohol, barátok
2012. júl. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kannásbor gyomorkeserű
2012. júl. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1.sör

2.1

3.2

4. horrorfilmek, ilyenkor a legjobbak, segíthetnek kizökkenteni

5.előző négy egyszerre:D

2012. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kösz.:)
2012. júl. 24. 21:24
 6/10 anonim ***** válasza:

"alkohol, barátok"


Szerintem az alkohol csak rovid tavon hatasos, az ember nem lehet addig reszeg amig el nem felejti a banatat, masreszt pedig ha masnap masnaposan felebred nem hinnem, hogy sokkal vidamabb lesz.

A baratok viszont nagyreszt az ilyen helyzetekben a leghasznosabbak.

En amikor kosarat kaptam egy lanytol akibe nagyon szerelmes voltam (es meg minding ott feszkel a szikra a szivemben) hazamentem es elkezdtem egy nagyon jo verset tanulni. A vers temaja az elet, hogy hogyan kellene elni, mit hogyan tegyunk, hogy boldog es kiegyensulyozott emberek legyunk. Ket fobb jo hatasa volt(marmint a vers tanulasnak): 1. lefoglaltam magam teljesen agyilag es igy nem o ra gondoltam, 2. olyat tanultam az eletrol ami a hasznomra valik es tenyleg mukodik. A verset azota is elismetelgetem, hogy sose felejtsem el. Egyik hatulutoje, hogy osszekotottem gondoltaban a lannyal, marmint amikor elmondom magamban akkor mindig eszembe jut akaratomon kivul, de olyankor mindig szep emlekekkel gondolok ra es az egyutt eltoltott idok szepsege tolt el meg ha tudom hogy o sosem szeretett ugy mint en ot.


Remelem segitettem. Ilyenkor kell megmutatni a vilagnak, hogy mennyire is eros vagy.


18F

2012. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"Nincs olyan lelki probléma az életben, melyet egy jó dugás és egy nagy alvás ne oldana meg."
2012. júl. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
de komolyan vettétek az alkohol dolgot. kedves kérdező! ne rúgj be, mert amikor az ember részeg, még inkább előjönnek az érzései. csak pocsékabbul éreznéd magad és hülyeséget csinálnál! a szex sem az igazi valaki mással, de ha kipróbálod megérted miért. a barátok sem tudják hetekig hónapokig minden pillanatban fogni aa kezed és lekötni a figyelmedet. szóval, egy szónak is 100 a vége, semmi nem segít! neked kell magadban feldolgozni az egészet, a többi csak könnyít a helyzeten!
2012. júl. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%

RUGJÁL BE RUGJÁL BE RUGJÁL BE!!!!!

RUG JÁL BE

2012. júl. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%
szerintem csak egy megoldás van, hiszen az életed elvesztette értelmét(ha eddig volt neki) : nyírd ki magad
2012. júl. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!