Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressem el? 18L

Figyelt kérdés

Hogyan szeressek el egy 18 eves pasit egy 15 eves "kislany" mellol, akit valoszinu csak dug, de a kiscsaj szerelmes bele?

Van kozos multunk,meg jo kapcsolatban vagyunk ma is, csak bekerult a kepbe amig haboztam..



2012. júl. 11. 10:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ha együtt vannak akkor ne csinálj semmit szerintem.


Ne legyél szarkavaró, mert csak rossz színben tűnnél fel és a csávó megutálna ha rájönne mit is akarsz. Az szerinted nem is lehetséges, hogy viszont szeretik egymást?

2012. júl. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Leírtad!!! A 15 éves csaj csak egy kislány. Légy NŐ!!!

Ennyi. Én férfiként melletted döntenék:)

2012. júl. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Először nem kellett, most meg kellene?

Nem tartasz tőle, hogy ha sokáig "bezavarsz" akkor meg fog tépni a másik lány?

2012. júl. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 galen malek ***** válasza:
ennek az a tanulsága hogy sose tétovázz mert a pillanat elszáll és nézhetsz utána amúgy ha 18 és 15 szerintem csak dugnak próbáld be a srácot hogy veled is lefeküdne -e ha igen akkor nyert ügyed van viszont ha veled is elmegy akkor akárkivel el fog menni 1 numeráért. :)
2012. júl. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nincsenek egyutt, es a srac fel sem vallalja..szoval eleg egyoldalu.
2012. júl. 11. 10:09
 6/18 A kérdező kommentje:

#3 Akkor is kellett csak kozbejott 1 honap, h nem is tudtuk latni egymast..

A csajszitol meg nem tartok, annyira mas szintet ut meg mint en..biztos vagyok benne, hogy csak a szex miatt tartja, nagyon naiv.

2012. júl. 11. 10:18
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

Te szuka! A másé kéne mi!!!!!!!!

Egyszer Te is így fogsz járni, hogy lesz egy barátod, és egy másik lány meg azon fog szervezkedni, hogy szétszedjen benneteket.

Neked, hogy esne ez?????

Valamit biztosan jobban tud mint Te.

Ócska vagy nagyon!

2012. júl. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 galen malek ***** válasza:
annyi szabad férfi van nem hiszem hogy ne találnál magadnak 1 rendeset
2012. júl. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#7 Elmondom neked, h nalunk mar a kiscsaj feltunese elott alakultak a dolgok, es o zavart be. Nemtehetek rola, h ot egyszer megdugjak es szerelmes lesz.. De nem ot hibaztatom.
2012. júl. 11. 10:31
 10/18 anonim ***** válasza:
Szánalmas amit csinálsz,vagy akarsz csinálni.
2012. júl. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!