Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressem el? 18L

Figyelt kérdés

Hogyan szeressek el egy 18 eves pasit egy 15 eves "kislany" mellol, akit valoszinu csak dug, de a kiscsaj szerelmes bele?

Van kozos multunk,meg jo kapcsolatban vagyunk ma is, csak bekerult a kepbe amig haboztam..



2012. júl. 11. 10:04
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
"galen malek" van olyan, hogy a nonek csak egyvalaki kell, de az mindenaron:(
2012. júl. 11. 10:34
 12/18 anonim ***** válasza:
Es ha megkapja azutan masvalaki...
2012. júl. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

7. vagyok!


Először is köszi a lepontozást!

Másodszor valamit biztosan jobban tud nálad.( És ez valószínüleg a "testi kapcsolat")

Nem voltál neki jó a d...-nál, és most talált egy olyat aki jobb nálad ebben. Még ehez sem értettél. Meg lehet, hogy a másik szebb és igényesebb nálad.

Hányszor feküdtél le vele? (Ha volt olyan egyáltalán.)

És különben is egy hónapig nem kellett, most meg szervezkedsz?

2012. júl. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

talán most sokan meg fognak ezért kövezni, amit mondok, de szerintem mindenkinek joga van csakis a saját boldogságával foglalkozni. na persze azért nem mindegy, hogy csak egy trófea lenne a fiú vagy tényleg szereted. az, hogy 1 hónapot vártál a döntéssel csak azt erősíti bennem, hogy nemcsak egy kalandnak akarod azt a fiút. mert igenis van olyan hogy át kell gondolni egy kapcsolatot. disco-ból össze lehet szedni bárkit egy este alatt, és annak vége is van 1-2 hét múlva. szóval ne foglalkozz azokkal, akik bántanak. de akkor és csakis akkor dobd be magad ha tiszták az érzelmeid a fiú iránt. a 15 éves lány meg persze hogy beleszeretett (mondjuk 15 évesen lefeküdni valakivel....hát... nem is tudom!) de sz tényleg nem az ő hibája. és valóban: légy NŐ. és ne szidd a vetélytársad, de ha vesztesz emelt fővel távozz!!!! ha mégis melletted dönt a fiú, akkor is próbáljátok meg úgy intézni a dolgot, hogy a másik lány a lehető legkevésbé sérüljön, és ne érezze magát megalázva.

28/L

2012. júl. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha eddig nem kellett, akkor főleg ne kelljen, mikor mással van.
2012. júl. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

7-es nem en pontoztalak le, nyugi!

A csajnal meg egy majom is igenyesebb kepzeld, max a tejcsardai, meg a konnyenkaphatosaga miatt jutott oda a pasi. Szoval semmi konkurenciat nemlatok benne. En ennel tobbet tudok adni neki.

2012. júl. 11. 13:48
 17/18 A kérdező kommentje:

14-es annyira koszonom:) Elhiheted nagyon fontos nekem, csak ez az 1 honap tavolsag betett neki is, ertheto..

Akik azt hiszik, h leszartam azalatt, nem szartam le, neten tartottuk a kapcsot, KERESTEM en is, csak tavolsag miatt kicsit fel lettek fuggesztve a dolgok:(

2012. júl. 11. 13:56
 18/18 anonim ***** válasza:

A srác 1 hónapig sem bírt a f*rkával, míg te nem voltál a közelben, ráadásul egy 15 éves, naiv kislányt használt/használ arra, hogy kielégítse a vágyait.

És ő álmaid netovábbja? Egy ilyennel akarsz együtt lenni?

Hát gratulálok.

Amúgy meg baromi fontos lehetsz neki, ha azt a kemény 4 hetet sem volt képes kivárni (pedig közben még a kapcsolatot is tartottátok)...

Legyen már egy kis büszkeséged...

L/25

2012. júl. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!