Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek az ellen, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az ellen, hogy ne szeressem?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akibe nem akartam szerelmes lenni,de mégis megtörtént.

Nem illünk egymáshoz,Ő a 'cicababákat' szereti,3-5 hetente váltogatja őket(vagy hamarabb) és nagyképű és sznob,ráadásul az osztálytársam is,tavaly és 6.-ban teljesen rám szállt a klikkjével és mindenért piszkáltak,kiröhögtek(azóta megváltozott a helyzet,már nem piszkálnak,sőőőt,szinte velük vagyok mindig)...


De amikor a rossz tulajdonságait sorolom,akkor mindig eszembe jutnak a jók is,hogy mennyire helyes,vicces,mindenki szereti(inkább csak a lányok...) és meghallgatja a problémáimat,stb.



Hogy érjem el,hogy ne érezzek iránta semmit?


Még soha nem éreztem így,senki iránt...gyűlölöm,de szeretem is.



L14


2011. dec. 12. 23:04
 1/5 Inkog Nito ***** válasza:
Hagyd a fenébe.Pont annyira lennél neki fontos mint a többi cicababa.Az meg a másik hogy az ilyen kis "srácok" nem igazán érdemlik meg hogy normális barátnőjük legyen.
2011. dec. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De nem bírom hagyni,mert ha nem szólok hozzá,akkor odajön hozzám,elkezd ölelgetni és kérdezi,hogy mi a baj és hogy ne legyek szomorú...:S

Elhatározom,hogy nem veszek róla tudomást,nem írok neki,de akkor Ő ír nekem.

2011. dec. 12. 23:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Suliváltás, jobbat nem tudok.
2011. dec. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, ha jól veszem ki akkor 8. osztályos a leányzó, tehát jövő szeptemberben így is-úgy is suliváltás, ha csak nem nyolcosztályos gimibe jár.


Kérdező, akkor pedig már csak fél évet kell kibírni, utána majd el is felejted a srácot...

2011. dec. 13. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sulit váltani nem akarok/tudok,mert anya nem engedné és szeretek a sulimba járni...

Viszont jövőre is ugyanabba a gimibe fogunk menni,valószínűleg ugyanabba az osztályba is :S

2011. dec. 15. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!