Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék az ellen, hogy...

Mit tehetnék az ellen, hogy ne szeressem ennyire a bosszút?

Figyelt kérdés

14/L vok és hát naon bosszúálló vagyok és ezen szeretnék változtatni, mert ha az illető megbánta a tettét, akkor se bocsátok meg neki és még mindig bunkó vok vele és rossz dolgokat csinálok ellene.

kérlek segítsetek!

előre is köszi a válaszokat


2009. márc. 20. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon nehezemre esik egy sérelem ellen tovább tennem magam, de én nem szeretek senki alá sem kavarni.

Gondolj abba bele, hogy ha másoknak rosszat teszel, akkor te is ugyan olyan vagy, mint ő.

Egy példa.

A hentes megöli a virágost.

Ha a virágos felesége megöli a hentes feleségét, mi a különbség??

Gyilkos mindegyik.

Ha rájött, hogy hibázott, bocsánatot kért, neked meg kell bocsátanod.

Ha újra előfordul, akkor meg ahelyett, hogy alákeversz, zárd ki az életedből, ne foglalkozz vele, mert nem érdemel meg téged, a barátságod, a szerelmed, stb.

Remélem érted.:)

2009. márc. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

azér még várom a többiek válaszát is!

2009. márc. 20. 18:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!