Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy a párotok, akiben teljes mértékben megbiztatok, csúnyán becsapott titeket? Mivel?

Figyelt kérdés

2012. júl. 23. 10:43
 1/3 mizuzizu92 ***** válasza:
szerencsére nem.
2012. júl. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

megcsalt. semmi előjele, semmi oka nem volt rá, boldogok voltunk még az eset előtti estén is. csak úgy megtörtént.

megbeszéltük, kibékültünk, azóta is együtt vagyunk. sajnos ettől függetlenül engem még mindig bánt, nem tudok teljesen megbízni benne. :(

2012. júl. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mint az előző válaszolónál.Előző nap Ő volt a világ legboldogabb férfija mellettem(ezt ő mondta)másnap este pedig 2 év után egyszerűen elküldött.Az államat szedegettem.Persze nő miatt volt és hamar visszakérezkedett,de én nem voltam ilyen megbocsátó,mint az előttem szóló.Azóta is bármit el tudok képzelni a férfiakról:)

Ennek ellenére azt mondom,hogy ha igazi a szeretet,igenis érdemes megbocsátani és újra bízni a másikban.Kedves előttem szóló,ha új lapot nyitottatok,engedd el a múltat.Veled is megtörténhet valaha egy hasonló"felfoghatatlan baleset"amit azonnal megbánsz..és magadnak is megbocsájtanál,mert tudod,hogy egyszeri eset volt.

2012. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!