Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Ha kapcsolatban van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ha kapcsolatban van a lány akkor tiltott zóna vagy harcoltok a szerelméért?

Figyelt kérdés
Elmondjátok az érzésetek vagy inkább távolról figyelitek a dolgokat,mikor lesz szingli?
2012. júl. 22. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Soha nem tiltott zóna, nem mondom el az érzéseimet, de elérem (legalábbis eddig sikerült elérnem), hogy észrevegye a szándékaimat és...:DD 24F
2012. júl. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én inkább várok, míg észreveszi, és ha szeret, akkor önszántából fogja dobi a srácot... így nem kockáztatsz, egy barátságot
2012. júl. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem undorító másnak fájdalmat okozni, keresek másikat vagy megvárnám amíg szakítanak..
2012. júl. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
amikor csak rápillantottam a kérdésre és azt láttam, hogy zóna, azt hittem rólam lesz szó :D:D nem vagyok ego :P
2012. júl. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 22. 22:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Az is ki van téve neki hogy kivel van kapcsolatban? Mert ha nincs akkor lehet hogy csak azért tette ki mert az szerinte jobban áll neki. Anno az én barátnőmnek is ki volt téve, pedig nem is volt senkije. Ma már van (én) :D.
2012. júl. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 ASOT ***** válasza:

Manapság senki sincs tekintettel senkire, és meg lehet kövezni de magasról lesz@rom h van e párja vagy nincs.

Mármint ha idegen és nem egy haverom csajáról van szó.


és ha elhagyja értem a pasit akkor az fele akkora jó kapcsolat nem volt mint látszott.

2012. júl. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
majd akkor is bátor legyél, amikor a pasijával kell harcolni :D
2012. júl. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 ASOT ***** válasza:
nyugi volt már ilyen.
2012. júl. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem tiltott zóna, de van, aki szerint "ha bele tudok kefélni egy kapcsolatba, az már rossz"


21F

2012. júl. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!