Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan párok, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan párok, akiknek az első csókja nem volt "eget rengető"?

Figyelt kérdés
A párommal gyakran nosztalgiázunk. Észrevettem, hogy kerüli az első csókunkra való visszaemlékezéseket. Neki én voltam az első, nekem pedig ő volt a második srác, akivel megtörtént. Hozzá teszem, az én első csókom nem az a filmbe illő jelenet volt, ráadásul a sráccal nagyon nem passzoltunk össze, nem is lett belőle kapcsolat... Nem mondom, hogy megbántam, mert készen álltam a dologra, és ha nem is gyakran meg szívesen emlékezem vissza az élményre, nem mondanám soha sem, hogy "bárcsak ne ott, akkor és vele". A mostani párommal, szerelmemmel 13 hónapja vagyunk együtt. Az első csókunk elég kis összevisszaság volt. Talán nem is csók, csak próbálkozás szerű. Puszilgatta a nyakamat, arcomat, és megakart csókolni, de nem az sikeredett belőle, vagyis olyasmi, mert a számhoz ért az ajka, de én annyira megijedtem és meglepődtem és nem tudtam mit reagáljak, hogy nagy megilletődöttségemben megtorpantam, egy kicsit el is húzódzkodtam tőle. Még ezen az estén, amikor búcsúzásra került a sor, megtörtént az ajkak "csatája", amikor is persze már mindketten bátrabbak voltunk. Jaj, ha lehetne visszacsinálnám az időt, a pillanatot, ahogy ott ülünk az ékszakában a parkban. Annyira tökéletes volt. Egy kicsit azt érzem, jobb is lehetett volna. Egy pici csalódás magam felé, hogy miért nem próbálkoztunk ott és akkor, illetve a szerelmem felé is, hogy ő miért nem próbálkozott akkor és ott,újból. Mindenesetre, ahogy már írtam, azóta több mint egy éve együtt vagyunk, nagyon imádjuk egymást, ismerjük a másik minden kis óhaját, sóhaját, kívánságát, a testieket is beleértve (csók is). Nagyon szeretek vele csókolózni, szeretem ahogy egymásra hangolódunk!:) Picit lehet gyerekes és butaság és a jelenre kéne koncentrálni, csak ezt most le kellett ide írnom. Mielőtt valaki nekem esne, hogy "úristen, szerinted ez ettől függ? Ezért szakítanál a pároddal?" Szó sincs ilyesmiről!!!:) Imádom őt!

2012. júl. 21. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem se volt eget rengető, de szerintem ez csak filmekben van. egy első csók általában lassú, hiszen még csak ismerkedünk. a filmes amiben egymásnak esnek széttörik a ház berendezését annyira megkívánták egymást szerintem hülyeség. egyre több lány akar ilyen első csókót, pedig ez hülyeség. Én emlékszem az enyémre a párommal, szép volt jó volt, de azóta azért sikerült jobban is. emellett pedig a legfontosabb csók az életemben :)
2012. júl. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én imádom a párocskámat, de belőlem hiányzik az a "villámlás" a csóknál,és ez mindig îgy volt! Finom, forró, puha, de ennyi....
2012. júl. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1.-nek írom.

Nem hülyeség ez az egymásnak esés, mert nekem is ez volt.

Már annyira kívántam, hogy nem tudram lassítani magamon. Sajnálom, de ez iy van.

2012. júl. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!