Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek van ruhátok/cuccotok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek van ruhátok/cuccotok a barátotoknál/barátnőtöknél?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, hogy akik nem élnek együtt, azoknak van e valamilyen ruhája, vagy egyéb holmija a barátjánál, ha igen mi és milyen mennyiségben, stb?
2012. júl. 21. 00:28
 1/10 anonim ***** válasza:

sajnos neki van nálam.....

22F

2012. júl. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért sajnos? És mi van ott, aminek nem örülsz?
2012. júl. 21. 00:30
 3/10 anonim ***** válasza:

miért sajnos? majd te is megtudod... :D

amúgy semmi olyan ami nagyon zavarna, de mégis kis csorbát érzek a szuverenitásomon.

2012. júl. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Már hogy lenne? Egymás gatyáját hordjátok, vagy mi van?


Megáll az ész!

2012. júl. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én lány vagyok, és nekem barátom mondta, hogy vigyek már át hozzá cuccokat, mert akkor nem kell cipekednem.

Csak én utálom otthagyni másnál a dolgaimat, meg furcsálltam, azt hittem nem szokás az ilyesmi, ezért voltam kíváncsi mások véleményére.

2012. júl. 21. 00:34
 6/10 anonim ***** válasza:

csajoknál alap szokott ez lenni.

pl a legutóbbi csajom,egy év alatt szépen áthozta az összes cuccát,úgy,hogy szinte észre sem vettem és már együtt laktunk.

2012. júl. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezt a parát a pasiknál! Nem h örülnél h egy jó csaj rádköltözik:)A vadászéned szenvedettcsorbát? Lehet az zavarja ezt a pasit h amikor idegen csajokat felvisz akkor ott van a nőjének a cuccai.


Nekem is új pasim van most ,és multkor mondogatta h maradjak ott, de engem idegeít h a cuccaim meg itthon vannak, nem kényelmes így. Azt meg utálom mikor viszegetni kell szatyorba amiket használok:S Az meg korai lenne még ha kipakolásznék, és otthagynám..

2012. júl. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

olyasmik vannak nála,hogy szilikon pánt pl. meg egy csomó edény ,mivel sokszor vittem nekik kaját :D

itt van nálam egy-két parfümje ,melegítőnadrág (béna voltam,nem vittem hozzá alvóruhát és most hazahoztam kimosni) :D

16L

2012. júl. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálam is van néhány olyan ruha ami a barátnőmé. Ő azért hozta át ide ha itt aludna vagy esetleg hosszabb ideig lenne itt illetve buli után tudjon valamibe hazamenni vagy ha hideg lenne másnap vagy melegebb akkor arra is legyen valamije.

Persze nálam van 3 miniruhája amiket bulikra szokott felvenni, ez jó ha van ha együtt elmennénk csak úgy valamerre hogy ne kelljen hazamennie. Egy sportcipője van itt, 2 farmerja, 2 szoknyája néhány felsője meg 2 melegítő ami itt van. Nálam elférnek ezek a bátyám régi szekrényében tárolom ezeket mert ő már nem lakik itt. Szerintem ezzel nincs gond hogy legyen váltása vészhelyzetre. Nekem is van nála 1-2 ruhám, de inkább csak egy kissé kopott farmer, egy pulcsi meg 2 póló.

2012. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#7: "Ezt a parát a pasiknál! Nem h örülnél h egy jó csaj rádköltözik:)A vadászéned szenvedettcsorbát?"


Ha hozzám akar költözni, akkor azt mondja meg, és beszéljük meg, mert az úgy nem megy, hogy hipp-hopp ideköltözik szó nélkül, ugyanis ehhez két ember kell! Amiről itt szó van, az pont az, hogy úgy jön befele a házamba, mint a kismalachoz a farkas: előbb csak ez egyik lábát, aztán a másikat dugja be az ajtón, és mire észbe kapnék, már meg is evett.


Na, ilyet nem játszunk. Főleg két felnőtt ember nem.

2012. júl. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!