Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok, ha 27 hetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, ha 27 hetes terhesen az utcán, villamoson stb. helyeken beszólogatnának nektek, sőt, megpróbálnának ismerkedni veletek?

Figyelt kérdés
Titeket nem háborítana fel?Miért teszik?Csak mert egyedül járok-kelek,azt gondolják,nincs senkim,csak úgy "oda került" az a gyerek?Volt olyan,aki,mikor feltettem neki ezt a kérdést,azt mondta,hogy örüljek,hogy kismamaként is ennyire vonzónak tartanak...Na köszi!Ez azért így,ilyen formában nem egy sima bók,amire csak legyintek,és annyi...
2009. júl. 14. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hát szerintem ne foglalkoz vele.

vélhetően csinosnak talált és ennyi.

jobbat ugyse tudc tenni. feljelented mert azt mondta hogy szép vagy. ezzel csak idegesited magad és a gyereknek se jó.

inkább csak a gyerekre gondolj és a férjedre.

2009. júl. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
87%

Lesz ez még rosszabb is! Barátnőm a hároméves gyerekével sétálgat az utcán és elég undorítóan, obszcénan szólogatnak be neki. Miközben a kisfiú fogja a kezét. Pedig egyáltalán nem öltözködik kirívóan.

Ehhez csak hozzászokni lehet. Úgy gondolják az egyedülálló anyát, vagyis érzelmileg kiszolgáltatott nőt könnyebb becserkészni, és ebből sincs kevés manapság. Próbálkoznak...

2009. júl. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Bunkók mindig is voltak és lesznek is. Ha nekem beszólnának villamoson, utcán, akkor én hangosan rászólnék, hogy nem szégyenli magát, hogy egy állapotos nővel így viselkedik? Tuti arrébb húzná a belét.
2009. júl. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj,ha az utcán visszaszólok neki,még én leszek a bunkó....
2009. júl. 14. 19:54
 5/8 anonim ***** válasza:

De mégis miket szólnak be? lehet hogy nem kellene élből ennyire negatívan felfogni, biztos nagyon szép kismama vagy. Ennek inkább örülj!

Én még nem vagyok kismama,viszont útépítő munkások hada mellett kell elmennem minden reggel dolgozni. A munkahelyemre viszem magammal a kutyámat, és a munkások mindig mondanak vmit pl: "ne a kutyát nézd, ferde lesz a járda", "milyen szerencsés kutya" vagy "milyen csinos gazdi" Én meg csak mosolygok egyet és megyünk tovább.

2009. júl. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak:igen,az ilyen típusú beszólásokat én is megszoktam,és fel sem veszem,amiket írtál,azok is egész jópofák:-D
2009. júl. 15. 11:17
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak így,pocakosan,hidd el,máshogy "jön le" minden,talán érzékenység miatt is,vagy tudom is én miért...
2009. júl. 15. 11:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia, a kutyás nem-kismama vagyok!

LEhet h tényleg a hormonok miatt fogod fel másként, de akkor állj hozzá pozitívan. Én még férfit nem hallottam elismerően nyilatkozni terhes nőről (a legfinomabb megjegyzés a bálna volt eddig) szóval légy vidám, öltözz csinosan, hogy továbbra is te légy a környék legszebb kismamája!:) élvezd a terhességed!

2009. júl. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!