Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza szeretném magaba bolonditani ot nagyon, de ne tudom hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Én egy 18éves lány vagyok és van több mind 1éves kapcsolatom. Nagyon jol meg vagyunk de tul sokkat veszekszunk és párszor szakitotunk is már de ha szakitunk pár óra és keressük is egymást, túl sokkat vagyunk együtt lehet az a baj de ha nem vagyunk együtt akkor meg rossz egymás nélkül! Vissza szeretném magamba bolonditani ot nagyon, de ne tudom hogyan csináljam?
2012. júl. 19. 01:30
 1/5 anonim ***** válasza:

2 dolgot látok ebben:

1) Ha már egy év alatt sikerült szakítgatni meg nagyon sok a veszekedés, akkor mi az értelme ennek a kapcsolatnak??? Elárulom, hogy akármit is teszel, ha össze is jöttök egy időre, nem Vele fogod leélni az Életed.


2) Ha magad miatt nem bolondult beléd, akkor csinálhatsz bármilyen trükköt...ideig-óráig menne, de hosszútávon nem lehet csábítási trükkök szerint élni. Vagy szeret és akar most ebben a pillanatban, vagy soha nem is akart igazán.


Nem bántani akarlak, ennyi idősen én is sokmindent megtettem egy szemmel láthatóan halott kapcsolatért, és most már jobban látom, hogy hogyan működnek az ilyen dolgok.

Fel a fejjel, előtted áll még száz dolog.


24N

2012. júl. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1,Azok csak ilyen 1órás szakitasok voltak,de mi nem ugy vagyunk mind más mi kapcsolatunk előtt jó sokáig legjobb barátok voltunk!

2,Szerelmesek vagyunk még mai napig és nem is akárhogyan ugyan ugy mind az elejen csak en kicsit meg akkarom bolonditani jobban!

2012. júl. 19. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:

1) Oké, ha neked és a Párodnak is beleférnek az egy órás szakítások, akkor rendben. Nektek kell tudni, hogy mi fér bele a kapcsolatotokba...

2)Ha szeretitek egymást akkor mi hiányzik? Miért érzed, hogy jobban meg kéne bolondítani?


Ettől függetlenül még mindig az a véleményem, hogy ne éld bele magad annyira ebbe...


23N, első

2012. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 zusomJe ***** válasza:

fiatalodsz cshajje!

(mármin az 1. és 3. kommentelő)

:P

2012. júl. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, 1 hét múlva lesz a szülinapom, így néha 23nak néha már 24nek írom magam. :)
2012. júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!