Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok féltékenyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok féltékenyebb volt az exnőjére, mint rátok, az nem esne nektek kicsit rosszul?

Figyelt kérdés

Tudni kell, hogy mi nagyon nyíltan beszélünk egymással a párommal akármilyen dolgokról. Értékelem hogy őszinte velem, de néha olyan rosszul esik hogyha belegondolok hogy más nőket is megdu.gott. (Ezt neki nem mondtam. )Tisztelem a múltját, de mégis rosszul esik. Más is van így?

(Amúgy jó a kapcsolatunk.)


2012. júl. 18. 07:30
 1/6 gelazso ***** válasza:
te neked ö az elsö? mert akkor lehet hogy neki sem esik jól hogy téged is megdugtak már.
2012. júl. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Talán azért volt féltékenyebb, mert az ex gyakran adott rá okot, hogy az legyen. Szerintem a pasik nem szeretik ha folyton aggódni kell, mondjuk úgy, hogy rosszul tűrik ha féltékennyé teszik őket. Az csak jó, ha köztetek ez sokkal kiegyensúlyozottabb, békésebb, szeretet teljesebb kapcs., mint az előző !

Rossz dolog ha eszedbe jut mással is lefeküdt..ugyanakkor jobb is ha nem te vagy az első neki: már van tapasztalata és biztosabb, hogy nem lép félre, hiszen ha az első lennél neki, idővel mást is kipróbálna(vagyis vágyna rá) Biztos neked sem Ő az első, ne agyalj ilyeneken :)

2012. júl. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem, dehogy. Mindketten több kapcsolaton túl vagyunk. Jogos amit írsz, neki még talán több oka is lenne... De nem hinném hogy ő féltékeny lenne a múltamra. Tudom "hülye" vagyok, de megőrülök ha belegondolok.:(

Exével elég érdekes volt a kapcsolata. (Tán olyan se veled-se nélküled.)

2012. júl. 18. 07:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig voltak együtt az exével..és mennyi ideje vagytok ti együtt. (csak kíváncsiság)
2012. júl. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ők 5 év, mi 3.
2012. júl. 18. 08:05
 6/6 anonim ***** válasza:
küldtem privit ..
2012. júl. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!