Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt még rendbe tehetem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt még rendbe tehetem vagy ássam el magam?

Figyelt kérdés

Több éves barátság fűzött össze egy fiúval ( valójában volt baráti szex is ), szerelmes is voltam belé sokáig, de valahogy sosem merült fel hogy összejöjjünk, pedig meddig vártam rá...

Már mindegy, ősztől Amerikában tanul, és nekem sikerült összevesznem az utazása előtt egy héttel. Rázúdítottam mindent hogy csak kihasználva érzem magam, és menjen a fenébe, és felejtse el hogy utoljára megkaphat.

Még sosem veszekedtünk, lenyugodtam és ég a fejem. Ő jogosan faképnél hagyott.

Úgy viselkedtem mint egy kisgyerek, pedig csak fájt hogy sok idő a semmiért, és elveszítem őt.

Elmondjam ezt neki hogy mit érzek ( ezt nem tudja hogy szerelmes voltam belé ), vagy hadjam a csudába mert úgy is csak barátzónában felhasznált csaj voltam az életében? Tanácstalan vagyok. Mint barát megérdemli, de mint pasi nem...nemtudom!


20/L



2012. júl. 17. 00:13
 1/6 anonim válasza:
Segítek elásni téged!
2012. júl. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jómélyre kérem
2012. júl. 17. 00:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak annyit mondok... Szar lesz majd ha elköltözik és sehogy sem tudod majd elérni, hogy megbeszéljétek. Majd egy hónap múlva meg fogod bánni, hogy egy paraszt voltál vele és mindent visszacsinálnál.

Velem már történt hasonló eset és én visszaforgatnám az időt, hogy jóvátehessem egy bocsánatkéréssel. Még ha nem is bocsájt meg, akkor legalább le legyen tisztázva.


Mindenképp meg fogod bánni ha nem beszélsz vele erről, mert egyre többet rágod magad ezen ahogy látom.

Nem fogsz belehalni ha beszélsz vele, de tégy belátásod szerint. Ne bzd el.

2012. júl. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen megbeszélni? Hülye k.... voltál! Ha szerelemes voltál akkor miért hagytad magad kihasználni?!?!?! Aztán még a fejéhez is vágod! Gratulálok! Jó mélyre!
2012. júl. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az előzővel, a következő miatt: aki szerelmes, az nem hülye k..., csak szimplán hülye. Ne értsd félre, nem sértésnek szánom, hanem tény: a szerelmes ember sajnos elkövet ostobaságokat, pont azért, mert az erőteljes érzelmektől nem tud hideg fejjel gondolkodni. Ha tud, akkor nem szerelmes. Ezért aztán talán természetes is, ha a viselkedésed miatt kellemetlenül érzed magad. Emiatt sztem nincs okod a bocsánatkérésre, neki sokkal inkább, amiért kihasznált. Inkább hagyd a csudába. Legközelebb talán okosabb leszel, de erre sincs garancia akkor, amikor a hormonok veszik át az uralmat... :) Föl a fejjel!
2012. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális válaszokat. Harmadik, te pedig pukkadj meg!
2012. júl. 19. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!