Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mi kell ahhoz hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi kell ahhoz hogy egy lánytól kapocslatot is akarjatok, ne csak pár éjszakát?

Figyelt kérdés
Pár napja egy buliban megismertem valakit. Utána keresett, írt és elhívott egy buliba, igaz még csak később lesz. Mondta hogy egyből észrevett és örül hogy megyek majd. De attól félek hogy csak arra kellek majd neki, pedig már beleéltem magam a dologba. A buliban engedtem hogy megcsókoljon, tudom, így utólag belegondolva nem kellett volna, ha komolyabb terveim vannak. Vagy ettől nem biztos hogy könnyvérűnek tart? Nektek mi a véleményetek? Hogy lehet elérni hogy komolyan vegyenek?
2012. júl. 16. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
32%
PÉNZ! Sok pénz!
2012. júl. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sambora11 ***** válasza:

Ettől még nem tart könnyűvérűnek. Én pár órája ismertem egy csajt és hirtelen lesmároltam. Tök jól fogadta, és több, mint egy éve vagyunk együtt.

Szóval, mi kell ahhoz hogy egy lánytól kapocslatot is akarjatok, ne csak pár éjszakát?

Az esztétikai és belső tulajdonságokat nem részletezem mert az mindenkinek más, ezen kívül a legfontosabb, hogy ne legyen ribanc. A ribancok csak egyszeri alkalmakra valók. Vagyis legyen megbízható. És ne legyen hárpia :D

2012. júl. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!