Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk miert akarjatok az analt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk miert akarjatok az analt?

Figyelt kérdés
Sose ertettem, hogy ez miert jo nektek es ketszinu buzanak tartom aki ezt akarja, mert nincs kulonbseg egy fiu es egy lany seggluka kozott. Miert nem lehet beismerni, hogy nagyon sok pasi minimum biszex?
2011. okt. 27. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy, már ne is haragudj. A lányoknak mindegy, hogy fiú vagy lány nyalja ki őket? Hiszen nyelv és nyelv közt nincs különbség...
2011. okt. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te miért nem csinálod akkor kutyával? Azoknak is van pénisze.
2011. okt. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát én például nem akarom az anált. Semmilyen formában. De attól még egyáltalán nem lesz bisex valaki, hogy szereti a barátnőjével az anált.

És ennyi erővel nővel csókolózni is majdnem ugyanolyan, mint pasival......

2011. okt. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Carlsokolbász ***** válasza:
55%
Normális emberek nem szeretik az anált. Legyen az hölgy, vagy úr.
2011. okt. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az anál szex ráadásul még egészségtelen is... hát gondoljatok bele mi halad át ott. vagy minden szex előtt beöntést kap a csaj? :D:D
2011. okt. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Én próbálok diplomatikus lenni, mert a pénisz szerintem sem oda hátra való, van annak egy jó kis luk elől, oda kell dugdosni. Popsiba szerintem 1) visszataszító 2) természetellenes 3) meglehetősen fertőzésveszélyes.


DE abban viszont igazat adok az előttem íróknak, hogy nem igaz, hogy fenék és fenék közt nincs különbség. Az egyik női, a másik férfi, két külön nemről beszélünk. Ennyi erővel neked a legjobb barátnőd is jó, ha felcsatol magára egy műpéniszt? Végülis ez is farok, meg az is farok, nem igaz? Azért a helyedben én egy kicsit csiszolnék még ezen az állításon, kedves kérdező.

Amúgy meg nem mindegy, hogy ki mit hová szeret dugni? Az ő kapcsolatuk, rájuk tartozik. Te mit foglalkozol mások szexuális életével? Neked nem kell engedned az anált, ha nem szereted. Én sem engedem, mert én sem szeretem. Ennyi. Vannak olyan férfiak is a földön, akik túlélik, ha csak az elülső járatba furkálódhat a kukacuk, nem kell ebből ekkora drámát csinálni, és kapásból lebu.zizni mindenkit, aki egy kicsit kíváncsibb természet és az anált is ki szeretné próbálni.

Uff, én beszéltem.


20/L

2011. okt. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Walk With Me ***** válasza:
Ennyi erővel az orális szex is csak látens homokosoknak való...
2011. okt. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Fiu letedre kinyalni csak lanyt tudsz, de ha megdugod a feneket, akkor akar mar pasik segget is dughatod, nem? Mi lenne a kulonbseg? Punci es farok kozott van, es kutyapenisz meg ember penisz kozott is tudtommal.
2011. okt. 27. 20:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a leírtak után nem érted ennek a lényegét, akkor ne gondolkodj ezen. Egyszer talán majd megérted.
2011. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért te nem akarod a Pistike meg igen? Mindig odatéved a fúró mi?
2011. okt. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!