Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek írni vele?

Figyelt kérdés
Facebookon és élőben sem szoktam ismerkedni lányokkal (persze azért néha-néha ismerkedek de ez eléggé ritka), és nem is beszélgetek velük, csak nagyon ritkán. De ha megjön a kedvem, akkor egyből írok egy lánynak (élőben elkezdek vele beszélgetni), viszont most van egy lány, aki nagyon megtetszett, Facebookra felvettem őt, még nem láttam őt sosem élőben (20 KM-re lakik tőlem) viszont nem merek rá írni, de nem tudom miért. Nem az a menő lány, aki kirakja a ciciket, aztán kap rá 200 lájkot, ő inkább visszahúzódónak tűnik a képei alapján, valami viszont megfogott benne, de nem értem, hogy miért nem merek ráírni. :/ 16/F

2012. júl. 16. 18:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs mitől félned. Nyugodtan írj rá.


Vagy ha van lehetőséged arra, hogy élőben leszólítsd akkor inkább azt válaszd!

2012. júl. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Próba szerencse! ;)

Ha akarsz tőle valamit, akkor szedd össze magad és írj rá!

Amíg el nem halásszák előled ... :D ;)

19/L

2012. júl. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, és ha ráírnék mit írjak neki hogy jó benyomást keltsek?
2012. júl. 16. 18:57
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért nem szeretem a spenótot?
2012. júl. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én ma is ,mint mindig valószínűleg Fészen azt fogom várni ,hogy Ő rám írjon.Lehet ,hogy pont azt várja ez a lány is.Írj rá szerintem!:)

15/N

2012. júl. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Na akkor azthiszem megpróbálkozok vele :D És köszi az (értelmes) válaszokat :)
2012. júl. 16. 20:15
 7/13 anonim ***** válasza:

mit írj rá?


először is válaszd ki milyen tipusban akarsz dumálni vele pl. Barney Stinson: ugye nem esett semmi bajod, akkorát estél az égből

ha ez túl rámenős (szerintem az) csináld diszkrétebben pl. nagyon jó a profilképed

De ha félsz ráírni hívd meg valami facees játékra és küldj neki ajándékokat :)

az én (most már) pasim vicceket küldözgetett nekem

Nekem bejött :)

2012. júl. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék nyomulni, csak szépen lassan akarok haladni :D
2012. júl. 17. 21:20
 9/13 Dosinia válasza:
élőben még soha nem találkoztál vele? akkor szerintem írj rá, nincs vesztenivalód, de ahogy te is írtad csak szépen lassan, és ne legyél nyumulós, mert az nagyon idegesítő tud lenni. :)
2012. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kapard ossze a golyóidat, játsz el a tukor elott minden eshetoséget, ami elofordulhat eloben (még ha FBn is írsz rá), nyomj fel egy zenét, énekelj a kedvenc egyuteseddel, dobj 20 fekvot (nem leszel nyugodtabb, de emelkedett hangulatba kerulsz. Na ha nem szemtol szemben beszélsz vele, hanem neten, akkor betobhatsz egy kis pálinkát, ez tényleg segít. Úgy általában arra vigyázz, hogyha megy a beszélgetés, akkor nehogy elszaladjon veled a ló, maradj nyugodt hangnemnél, ne menj át "bratyizósba". Szerintem már az elso vagy második beszélgetésnél elkérheted a számát, és harmadik beszélgetés után hívd fel, hogy jojjon ki (most már nem neten). Ha van valam kérdés, nyugodtan írjál.
2012. júl. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!