Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mikor fogja abbahagyni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mikor fogja abbahagyni?

Figyelt kérdés
Az exbarátom (másfél éves kapcsolat volt) folyton írogat. Nem mennék bele a részletekbe, mert hosszú sztori. Közös ismerősöktől hallom vissza, hogy mióta szakítottunk (több mint két évvel ezelőtt), azóta már a sokadik barátnőjét fogyasztja, és állítólagosan nagyon szerelmes és boldog jelenleg is. De akkor miért írogat nekem kéthetente-havonta? Két éve semmire nem reagálok, mert egy tapló volt, és kiábrándultam belőle teljesen, meg viszonylag hamar túl is tettem magam rajta. Csak azt nem értem meg, hogy mi értelmét látja ennek az egésznek. Ötletek?
2012. júl. 15. 00:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt igy leirva tényleg nincs sok értelme, de ha folyton irogat kérdezd meg mit akar ha nem mondja el addig ne beszélj vele.
2012. júl. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jobbnak látom semmire nem reagálni, mert nagyobb az esélye, hogy békén hagy, ha nem kap választ. ha visszaírok, azzal csak bátorítom.
2012. júl. 15. 01:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor is, szerintem kérdezd meg mit miért és zárd le egy egyszerű hadj békén nem vagyok rád kiváncsi-val.
2012. júl. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Alj a sarkadar és egyszer az életben legyél te is tapló vele, hord le a sárga földig.
2012. júl. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez már rég megtörtént, legalább 50-szer magyaráztam el neki... ennek ellenére nyomul és nem hagyja abba. egyébként már túltettem magam azon, hogy idegesítsen, kitiltottam az e-mail címét, mégis talál módot arra, hogy megkapjam az idióta e-mailjeit.
2012. júl. 15. 10:58
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es: voltam vele tapló, amikor az elején szakítás után nagyon idegesített, hogy naponta írt, hívott, csengetett az ajtón, ült a ház előtti padon órákig, akkor ráküldtem egy ismerősömet, hogy beszélje meg vele a dolgokat. utána egy időre abbahagyta, majd pár hónap elteltével újra elkezdtek szivárogni a levelek. ahogy írtam, most már nem idegesít, viszonylag ritkán ír, nekem meg egy kattintás olvasatlanul törölni, viszont több mint két év után nem értem mi az, ami erre készteti.
2012. júl. 15. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!