Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mi alapján választo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mi alapján választotok pasit? Mi fog meg benne, ami miatt a barátnője leszel? 18/f

Figyelt kérdés
Nos a kérdés adott. Azért tettem fel, mert már semmi ötletem sincs, ha önmagam adom, ha nem, ugyanaz jön vissza: barátzóna, vagy nem vagy az esetem. Most tuti jönnének az olyan kommentek, hogy nem a külsődnek megfelelőt választasz. Erre: Próbálkoztam gyönyörű és ronda lányoknál is, egyik se jött be. Egyre inkább azt veszem észre, hogy akármit teszek, az csak rossz. Tanácsokat kérek, köszi. :/
2012. júl. 14. 22:44
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Írta valaki, hogy nem a megfelelő lányoknál próbálkozom. Hát, nem tudom, de mint a kérdésben is írtam: "Próbálkoztam gyönyörű és ronda lányoknál is, egyik se jött be." Ezekről a nem a külső számít dolgokról pedig mindig az jön le nekem, hogy mondhatja ő azt, hogy nem fontos neki a külső, de 98%, hogy fontos, csak nem tudja elfogadni ezt a tényt. Amúgy szép, hogy itt mondjátok, csak sajna én még nem találkoztam senki olyannal, aki tényleg értékelt volna többre, mint barátot. :)
2012. júl. 19. 16:52
 22/30 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy sajna én is hasonló véleményen vagyok, ugyanis eddig pár lány mondta már, mikor megismert, hogy neki nem számít a külső, viszont egyből számított, amikor én akartam próbálkozni... Valahogy sose találtam még, és lehet nem is fogok olyan valakit találni, aki tényleg olyannak értékel, amilyen vagyok.
2012. júl. 19. 16:58
 23/30 A kérdező kommentje:
opsz, fasza, azt hittem nem küldte el...
2012. júl. 19. 16:59
 24/30 anonim válasza:
Hat pl ha latok egy szep fiut akit szeretek vagy tetszik megismerkedek vele.... ugyhogy legeloszor kinezetrol dontok es utana vegyulok bele a dolgokba ;)
2012. júl. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Engem elsőre a szem és a kisugárzás fog meg. Egy férfi legyen férfi, ezalatt azt értem, hogy legyen határozott és ne ijedjen meg, ha rámosolygok. Ezután ha nyitott és van humora (meg tud nevettetni), akkor már esélyes. :) Persze még ezek sem biztosítják azt, hogy beleszeretek, hisz az ember nem maga dönti el, hogy kibe szeret bele és kibe nem. Nekem is volt már olyan, hogy bejött a srác külsőleg is meg belsőleg is, de egyszerűen nem éreztem többet iránta, mint barátság. 25N

Ha gondolod, küldj képet. :)

2012. júl. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Hát, nem tom mitévő legyek. :D A külsőmön nagy mértékben nem tudok változtatni.
2012. júl. 31. 15:34
 27/30 anonim ***** válasza:
Az idétlen pénzes dzsigoló a nyerő náluk.
2012. nov. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Hát az nem vok...
2012. nov. 3. 15:01
 29/30 anonim ***** válasza:

Úgy látom sok itt a megkeseredett csalódott fiú a kommentelők között. Sajnálom őket, ezek szerint nem volt még dolguk rendes/normális lányokkal.

Lehet túl dierct vagy, vagy eddig nem a megfelelő lányokkal próbálkoztál, csak ne add fel, nem biztos hogy veled van a hiba.

2012. nov. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
szerinte meg ennyi szar után velem van a hiba... :/
2012. nov. 3. 15:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!